Partner serwisu

Olsztyn-Mazury: Zimą dwa razy w tygodniu do Krakowa

Rafał Dybiński 27.10.2020

Olsztyn-Mazury: Zimą dwa razy w tygodniu do Krakowa
fot. Olsztyn-Mazury
Od 26 października w Porcie Olsztyn-Mazury jest aktualny zimowy rozkład lotów, który będzie obowiązywał do końca marca 2021. Wszystkie dotychczasowe połączenia zostały utrzymane na kolejne miesiące.
Cieszące się dużą popularnością rejsy Polskich Linii Lotniczych LOT do Krakowa będą kontynuowane dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki.

Wizz Air będzie oferował trzy loty tygodniowo do Dortmundu oraz dwa loty tygodniowo do Londynu Luton, które po chwilowym zawieszeniu wrócą do rozkładu już 16 listopada. Od poniedziałku 26 października Ryanair poleci do Londynu Stansted dwa razy w tygodniu.

Zarządzający mazurskim lotniskiem dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pasażerom bezpieczną i komfortową podróż. Na lotnisku w dalszym ciągu obowiązują zalecenia sanitarne, takie jak: pomiar temperatury ciała osób wchodzących do terminala, noszenie maseczki na terenie portu, zachowanie dystansu społecznego i dbanie o higienę rąk. Wszystkie sklepy oraz punkty gastronomiczne i usługowe na lotnisku, są czynne i przystosowane do obsługi pasażerów zgodnie z aktualnymi zaleceniami sanitarnymi. Aktualny rozkład lotów dostępny jest na oficjalnym serwisie lotniska lub na stronach przewoźników.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony