Partner serwisu

Ofensywa Ryanaira we Włoszech. 17 dodatkowych lotów z Apulii

Rafał Dybiński 23.10.2020

Ofensywa Ryanaira we Włoszech. 17 dodatkowych lotów z Apulii
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair poinformowały w oficjalnym komunikacie o rozszerzeniu sieci połączeń we Włoszech. Wszystkie dodatkowe rejsy taniego przewoźnika z Irlandii wystartują 1 grudnia z regionu Apulia. 
Stolica Apulii zyska cztery loty w tygodniu do Cagliari na Sardynii. To będzie zupełnie nowa trasa taniej linii lotniczej z Zielonej Wyspy. Po trzy dodatkowe rejsy w tygodniu wystartują z południa Półwyspu Apenińskiego do Bolonii, Mediolanu i Wenecji. Jedno połączenie z Bari zyskają jeszcze Cuneo, Genua, Triest i Turyn. 

- Cieszymy się, że możemy kontynuować rozwój w regionach Włoch pomimo wyzwań związanych z pandemią. Ten kraj wykazał się niesamowitą odpornością podczas całego bieżącego kryzysu. Nasza nowa oferta jest odpowiedzią na nadzwyczajny popyt włoskich klientów i konkurencyjne opłaty lotniska w Bari - przyznał  Jason McGuinness, dyrektor handlowy taniego przewoźnika na Półwyspie Apenińskim. 

 Jeszcze w październiku Ryanair doda do swojego rozkładu lotów siedemnaście rejsów w tygodniu na pięciu trasach z Neapolu. Stolica Kampanii zyskała od 15 października bezpośrednie loty do Palermo, Triestu i Turynu. Wszystkie są realizowane w częstotliwości czterech w tygodniu.

Dobę później wyruszył z Neapolu pierwszy rejs do Cagliari. Loty na Sardynie są realizowane dwa razy w tygodniu. Listę nowych destynacji ze stolicy Kampanii uzupełni 27 października Genua. Do stolicy Ligurii rejsy zaplanowano w częstotliwości trzech w tygodniu.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony