Partner serwisu

Odrabianie strat w Zielonej Górze. Wakacyjne rejsy do Turcji i Chorwacji

Redakcja/inf. pras. 01.07.2021

Odrabianie strat w Zielonej Górze. Wakacyjne rejsy do Turcji i Chorwacji
fot. Witold Urbanowicz
Lotnisko Zielona Góra-Babimost powoli odrabia straty i wraca do gry po trudnym okresie spowodowanym pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.
Z lubuskiego lotniska znów można polecieć do Antalyi, popularnego kurortu turystycznego w Turcji. To świetna wiadomość dla tych, którzy chcą spędzić wakacje nad Morzem Śródziemnym. Większość podróżnych właśnie tam rozpoczyna swoją przygodę z Riwierą Turecką, obfitującą w szerokie piaszczyste plaże, miejsca o znaczeniu historycznym i przepiękną przyrodę.

– Wakacje na Riwierze Tureckiej są bardzo popularne wśród polskich turystów. Cieszymy się, że lotnisko w Zielonej Górze otwiera się na połączenia wakacyjne, bo to oznacza nie tylko zapowiadaną rozbudowę siatki połączeń, ale także przełoży się na wzrost liczby pasażerów na lotnisku – powiedział Andrzej Klewiado, rzecznik PPL.

Podróżni, którzy zdecydują się na wyjazd z biurem podróży Coral Travel, będą mogli polecieć do Antalyi lotem czarterowym na pokładzie samolotu A320 linii lotniczych Freebird Airlines. Loty z lotniska w Zielonej Górze-Babimoście odbywają się raz w tygodniu. Zaplanowanych jest 10 rejsów wakacyjnych na trasie Zielona-Góra – Antalya – Zielona-Góra. Połączenie to było już realizowane w 2019 roku i cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Władze portu liczą, że podobnie będzie tym razem.

Dużym ułatwieniem dla turystów podróżujących z Zielonej Góry będą oferowane przez lotnisko bezpłatne parkingi. Kolejne wakacyjne połączenie z Zielonej Góry będzie dostępne już od 4 lipca bieżącego roku. Rejsy PLL LOT do chorwackiej Rijeki będą realizowane w każdą niedzielę do 5 września samolotami Bombardier Dash Q400.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony