Partner serwisu

Od czerwca częściej do Tokio. LOT zwiększa oferowanie do Japonii

Rafał Dybiński 21.03.2022

Od czerwca częściej do Tokio. LOT zwiększa oferowanie do Japonii
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększają liczbę rejsów z Warszawy do Tokio – dowiedział się Rynek Lotniczy.
Narodowy przewoźnik znad Wisły od czerwca będzie latał do stolicy Japonii dwa razy w tygodniu. Aktualnie rejsy do największego miasta Azji są dostępne tylko raz w tygodniu. – Na podstawie analiz zdecydujemy później jeszcze o zwiększeniu liczby lotów do maksymalnie trzech w tygodniu – powiedział nam Krzysztof Moczulski, rzecznik PLL LOT. 

Rejs LO79 startuje z Lotniska Chopina o godz. 15:10. Lądowanie w porcie Tokio-Narita przewidziano na godz. 8:35 lokalnego czasu następnego dnia. Wyznaczony do obsługi połączenia szerokokadłubowy boeing 787-8 pokonuje międzykontynentalną trasę w dziesięć godzin godzin i 25 minut.

Rejs powrotny LO80 odlatuje ze stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni o godz. 10:15 lokalnego czasu. Przylot do Warszawy planowany jest o godz. 14:30 w tym samym dniu. Podróż w tym przypadku, uwzględniając strefy czasowe, potrwa jedenaście godzin i kwadrans.

Wcześniej informowaliśmy, że w nadchodzącym sezonie letnim Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą oferowanie na lotach krajowych do i z Warszawy, poprzez zwiększenie liczby rotacji. Częściej polecimy do wszystkich portów regionalnych, ale najwięcej nowych połączeń pojawi się na trasie do Krakowa. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE. Ponadto narodowy przewoźnik pochwalił się uruchomieniem wiosną rejsów do Baku, a także do Sarajewa.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony