Partner serwisu

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego

TOR Konferencje 09.07.2020

O przyszłości branży na III Kongresie Rynku Lotniczego
fot. Pixabay
18 września przedstawiciele branży lotniczej z całej Polski spotkają się w Warszawie aby porozmawiać o przyszłości sektora. III Kongres Rynku Lotniczego odbędzie się w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, a wydarzenie na żywo transmitować będzie także portal Rynek Lotniczy.
W wyniku pandemii branża lotnicza przechodzi przez najtrudniejszy okres w całej swojej historii. Według ekspertów, jej straty w 2020 roku sięgnąć mogą nawet 84 miliardów dolarów, a sektor powróci do kondycji z 2019 r. najwcześniej za dwa lata.

Obecna sytuacja każe stawiać sobie szereg pytań na temat przyszłości międzynarodowej branży lotniczej, turystyki, Polskiej Grupy Lotniczej i lotnisk regionalnych, zatrudnienia w sektorze czy wpływu pandemii na rynek cargo i rozwój general aviation. Kwestie te zostaną szczegółowo omówione podczas III Kongresu Rynku Lotniczego, najważniejszego corocznego wydarzenia sektora lotniczego w Polsce.

– Będziemy stosować się do wszystkich obowiązujących zaleceń sanitarnych. To będzie wiązać się także z tym, że liczba uczestników Kongresu zostanie ograniczona w stosunku do poprzednich edycji. Mamy jednak nadzieję, że pewną rekompensatą dla osób, które nie będą mogły wziąć udziału w wydarzeniu będzie transmisja na portalu Rynek Lotniczy – mówi Jędrzej Puzyński, dyrektor programowy Zespołu Doradców Gospodarczych TOR, organizatora Kongresu.

Tegoroczny Kongres Rynku Lotniczego odbędzie się 18 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Kongres stanowi rozwinięcie Forum Lotniczego, które organizowane było od 2015 roku i które stanowiło jedyną tej skali płaszczyznę do dyskusji między instytucjami rządowymi, organizacjami i podmiotami gospodarczymi na temat najważniejszych kwestii mających miejsce na rynku lotniczym w Polsce i za granicą.

Program i możliwości rejestracji na stronie kongresrynkulotniczego.pl
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Kongres Rynku Lotniczego
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony