Partner serwisu

Nowy zarząd LSAS

Roman Czubiński 14.12.2020

Nowy zarząd LSAS
fot. LSAS
Nowym prezesem LSAS została Anna Rosek, a drugim członkiem zarządu – Paweł Urbaniak. Zarząd ma pełnić swoje obowiązki przez 3 lata. Oboje nowo wybrani członkowie władz spółki mają za sobą długie doświadczenie w zarządzaniu.
Zakończyło się ogłoszone 5 listopada postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa spółki LS Airport Services SA i członków jej zarządu. Rada Nadzorcza Spółki podjęła decyzję o powołaniu dwuosobowego Zarządu na 3-letnią kadencję.

Stanowisko Prezesa Zarządu obejmuje dotychczasowy członek zarządu do spraw operacyjnych Anna Rosek. Członkiem zarządu ds. finansowych został dotychczasowy dyrektor ds. finansowych Paweł Urbaniak.

Jak czytamy w komunikacie LSAS, Anna Rosek jest związana z branżą lotniczą od 15 lat. Ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie i operacyjne. Karierę zawodową rozpoczęła w 2005 r. w Porcie Lotniczym Bydgoszcz w obszarze operacyjnym obsługi naziemnej samolotów. Od 2010 r. kierowała oddziałem LSAS w Krakowie, z sukcesem realizując wiele projektów rozwojowych i restrukturyzacyjnych, również w innych lokalizacjach LSAS. Od marca 2014 r. była członkiem zarządu spółki ds. operacyjnych.

Paweł Urbaniak ma wieloletnie doświadczenie menedżerskie i zarządcze w spółkach m. in. notowanych na GPW. Był związany z Grupą Gino Rossi SA, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu i dyrektora finansowego Grupy. W latach 2012-2015 zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu Matras SA. Wcześniej, od 2007 r., był związany ze spółką Wittchen SA, gdzie zajmował stanowisko dyrektora finansowego i członka zarządu. Od kwietnia br. pełnił w LSAS funkcję dyrektora do spraw finansowych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony