Partner serwisu

Nowe usługi online dla klientów Finnair Cargo

Redakcja/inf. pras. 14.09.2021

Nowe usługi online dla klientów Finnair Cargo
fot. Finnair Cargo
Finnair Cargo wdrożyły usługi online, dzięki którym klienci mogą uzyskać dostęp do cen w czasie rzeczywistym, a także dokonywać, zmieniać i śledzić rezerwacje oraz uzyskiwać potwierdzenie o dowolnej porze dnia. Nowy produkt obejmie również możliwość rezerwacji ładunków specjalnych.
– Naszym celem jest ułatwienie codziennej pracy naszych klientów poprzez oferowanie intuicyjnych i niezwykle prostych usług cyfrowych – podkreślił Karri Kauppi, dyrektor ds. przychodów i cen w Finnair Cargo. – Udostępnienie możliwości dokonywania rezerwacji ładunków specjalnych, a także rezerwacji przydziałów przez Internet, dla naszych klientów jest kluczowe, ponieważ jedna trzecia wszystkich naszych przesyłek to ładunki specjalne – wyjaśnił Kauppi.

Finnair Cargo od lat napędza cyfryzację branży, koncentrując się głównie na cyfryzacji operacji terminalowych i otwarciu jednego z najnowocześniejszych terminali cargo w 2018 roku. W przyszłości w centrum uwagi znajdą się usługi i operacje komercyjne.

– Cyfryzacja nieustannie oferuje nowe możliwości poprawy naszych wyników, a także zapewnia przejrzystość wobec naszych klientów – wyznał Fredrik Wildtgrube, wiceprezes Finnair Cargo. – Tworzenie wartości dla naszych klientów za pomocą środków cyfrowych jest częścią naszej długoterminowej strategii i planu rozwoju. Stworzyliśmy własny kanał rezerwacji z myślą o potrzebach naszych klientów i rozszerzyliśmy dla nich ich opcje, aby mogli wybrać sposób, w jaki zdecydują się na współpracę z nami – dodał Wildtgrube.

Nowe usługi cyfrowe są udostępnione od 14 września dla wszystkich fińskich klientów. Wdrażanie ich w Szwecji, Danii i krajach bałtyckich rozpocznie się we wrześniu 2021 roku. Na kolejne kluczowe rynki trafią do końca bieżącego roku oraz w 2022 roku.

Finnair Cargo to jeden z największych przewoźników towarowych w Europie Północnej. Jest spółką zależną pasażerskiej Finnair, która jest jedną z najstarszych działających linii lotniczych i jej główny węzeł przesiadkowy znajduje się na lotnisku w Helsinkach w Finlandii, skąd łatwo można przemieścić się do wielu miast Europy, Azji oraz Stanów Zjednoczonych.  Finnair Cargo posiadają jeden z najnowocześniejszych terminali, otwarty w 2018 roku i specjalizują się w przewozie ładunków o kontrolowanej temperaturze, takich jak owoce morza, produkty farmaceutyczne i inne towary łatwo psujące się.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Cargo lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony