Partner serwisu

Nowe połączenia Ryanaira z Polski. Zimą loty z Krakowa do Poznania (aktualizacja)

Rafał Dybiński 08.06.2022

Nowe połączenia Ryanaira z Polski. Zimą loty z Krakowa do Poznania (aktualizacja)
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią w najbliższym sezonie zimowym trzy nowe trasy z Polski, w tym jedną krajową. Bezpośrednie połączenie, realizowane cztery razy w tygodniu, zyskają Kraków i Poznań.
Wyloty z małopolskich Balic zaplanowano w poniedziałki o godz. 6:50, czwartki o godz. 20:55, soboty o godz. 7:20 oraz w niedziele o godz. 21:40. Starty ze stolicy Wielkopolski wyznaczono natomiast  na godz. 8:15 w poniedziałki, 22:20 w czwartki, 5:55 w soboty oraz 20:15 w niedziele. Przewidywany czas rejsu to godzina. 

Niskokosztowiec z Irlandii ponadto doleci ze stolicy Małopolski do Tuluzy oraz z mazowieckiego portu Warszawa-Modlin na hiszpańską Lanzarote w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Oba nowe międzynarodowe połączenia z Polski będą realizowane dwa razy w tygodniu.

Tani przewoźnik z Zielonej Wyspy będzie w sumie oferować 223 trasy z Polski, w tym kilka krajowych, w najbliższym sezonie zimowym. W całej Europie tych połączeń będzie ponad 2500. Odrzutowce Ryanaira, który będzie operować z 90 baz, dolecą do wielu destynacji w 36 krajach Starego Kontynentu.

– Chociaż nasz zimowy rozkład lotów oferuje duży wybór, to jednak popyt szybko rośnie, więc nasi klienci powinni jak najwcześniej zarezerwować sobie bilety, aby zapewnić sobie możliwie jak najniższe ceny – przekonuje Jason McGuinness, dyrektor handlowy Ryanaira.

Port lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II obsłużył w maju 681 215 pasażerów. Wynik uzyskany w piątym miesiącu bieżącego roku oznacza wzrost o 778 proc. w stosunku do tego samego okresu w 2021 roku. Od początku bieżącego roku małopolskie lotnisko odprawiło w sumie 2 473 008 pasażerów. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony