Partner serwisu

Nowe trasy Ryanaira do Irlandii z Gdańska i Poznania

Rafał Dybiński 28.09.2021

Nowe trasy Ryanaira do Irlandii z Gdańska i Poznania
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair przywrócą w sezonie letnim przyszłego roku 100 proc. ruchu sprzed pandemii z portu w Cork. Nowe połączenia z Irlandią jeszcze tej zimy zyskają Gdańsk i Poznań.
Wylot z Cork do stolicy Wielkopolski zaplanowano w czwartki o godz. 13:15 lokalnego czasu, natomiast w niedziele dziesięć minut później. Lądowanie w Poznaniu przewidziano odpowiednio o godz. 16:45 i 16:55. Rejsy powrotne wystartują o godz. 17:10 w czwartki oraz o godz. 17:20 w niedziele. Przylot do Cork przewidziano odpowiednio o godz. 19:00 i 19:10. 

Oprócz największego miasta na Pomorzu i stolicy Wielkopolski niskokosztowiec z Zielonej Wyspy uruchomi jeszcze w tym roku z Cork trasy do szkockiego Edynburga, hiszpańskich Alicante i Malagi, a także na Lanzarote i Teneryfę w archipelagu Wysp Kanaryjskich. Ponadto podróżni taniego przewoźnika będą mogli przemieścić się do angielskich Birmingham i Liverpoolu oraz portów Londyn-Gatwick, Londyn-Luton i Londyn-Stansted.

Wiosną i latem przyszłego roku listę miejsc docelowych obsługiwanych z Cork przez Ryanaira uzupełnią jeszcze katalońskie Girona i Reus, Palma de Mallorca na Balearach, Gran Canaria na Wyspach Kanaryjskich, francuskie Bordeaux i Carcassonne, portugalskie Faro oraz włoskie Bergamo. Niskokosztowiec w sumie z portu drugiego pod względem wielkości miasta Irlandii będzie realizować 20 tras międzynarodowych i przywróci w ten sposób stan sprzed wybuchu kryzysu wywołanego wirusem COVID-19. 

Przypomnijmy, że przed tygodniem Ryanair ogłosił rekordowy rozkład rejsów z Polski w najbliższym sezonie zimowym. Tani przewoźnik z Zielonej Wyspy uruchomi w sumie 25 nowych tras. Nowe połączenia zyskają Gdańsk, Kraków, Poznań, Wrocław oraz port Warszawa-Modlin. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony