Partner serwisu

Nowe połączenie Wizz Air: Z Portu Lotniczego Lublin do Splitu

Emilia Derewienko 06.04.2021

Nowe połączenie Wizz Air: Z Portu Lotniczego Lublin do Splitu
fot. Piotr Bożyk
Węgierski przewoźnik Wizz Air zapowiedział otwarcie nowego połączenia regularnego – już od czerwca polecimy z Portu Lotniczego Lublin do chorwackiego miasta Split, w regionie Dalmacja.
Pierwszy samolot z Lublina wystartuje nad morze Adriatyckie 13 czerwca. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu: w czwartki i niedziele. Z kolei dwa dni wcześniej, 11 czerwca, trasa Wizz Air do stolicy Dalmacji zostanie zainaugurowana z innego regionalnego lotniska, Kraków Airport.

– Z ogromną radością dodajemy dziś nowe letnie kierunki do naszej siatki połączeń z Polski. Ogłaszając kolejne atrakcyjne trasy z Lublina, Poznania i Warszawy do Chorwacji i Hiszpanii wierzymy, że nasi pasażerowie mają jeszcze więcej możliwości, by zaplanować wakacje z wyprzedzeniem. Dzięki procedurom wprowadzonym na pokładach naszych samolotów, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i wygodnie podczas podróży – mówi Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Linia Wizz Air wprowadziła dodatkowe procedury w zakresie higieny, ułatwiające utrzymywanie dystansu podczas wchodzenie na pokład oraz zwiększające czystość w samolocie. Pasażerowie powinni odprawiać się drogą elektroniczną, a za usługi, na przykład dodatkowy bagaż, płacić online. Węgierski przewoźnik przypomina również o obowiązku noszenia maseczek podczas całego lotu.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony