Partner serwisu

Nowe połączenie Qatar Airways na Ukrainę

Rafał Dybiński 27.10.2021

Nowe połączenie Qatar Airways na Ukrainę
fot. Qatar Airways/Instagram
Linie lotnicze Qatar Airways uruchomią od 9 grudnia rejsy na trasie Doha – Odessa – poinformował w oficjalnym komunikacie przewoźnik znad Zatoki Perskiej.
Nowe połączenie na Ukrainę będzie realizowane trzy razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki, czwartki oraz soboty. Rejsy obsłużą airbusy A320. Odrzutowce narodowych linii lotniczych Kataru zabiorą na pokład 120 pasażerów w klasie ekonomicznej oraz 12 w klasie biznes.

Rejs QR309 wystartuje z Dohy o godz. 8:30. Nad Morze Czarne doleci o godz. 12:45 lokalnego czasu. Lot powrotny QR310 opuści Odessę o godz. 16:45 i wyląduje w stolicy Kataru o godz. 22:50.

Samoloty Qatar Airways docierają aktualnie do 140 miejsc docelowych w regionie Azji i Pacyfiku, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Europy. To daje podróżującym z Odessy możliwość dogodnej przesiadki w Dausze na kolejne rejsy.

– Cieszymy się, że możemy klientom z Ukrainy zaoferować wybór lotów z naszej sieci połączeń, obejmującej takie wakacyjne miejsca jak Malediwy, Seszele czy Zanzibar. Poza tym mogą teraz łatwiej dotrzeć do swoich przyjaciół i rodzin mieszkających w Sydney, Dubaju czy Bangkoku. Na Ukrainę latamy już od sierpnia 2017 roku, a Odessa to perła wybrzeża Morza Czarnego – zachęca Akbar Al Baker, prezes Qatar Airways.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony