Partner serwisu

Nowe linie Lumiwings polecą z dwóch polskich lotnisk!

Emilia Derewienko 28.01.2021

Nowe linie Lumiwings polecą z dwóch polskich lotnisk!
fot. Ken Fielding, Wikipedia
Nowy grecki start-up Lumiwings, z bazą na lotnisku Forli w północnych Włoszech, opublikował rozkład na lato 2021 roku. Według harmonogramu, linie lotnicze polecą z dwóch polskich lotnisk: Katowice Airport oraz z Portu Lotniczego Łódź.
Nowy rozkład, poza połączeniami do Katowic i Łodzi, będzie obejmował rejsy z Forli do Pragi, Krajowej i Aradu w Rumunii i Odessy na Ukrainie, a także kilku dodatkowych miejsc nad Morzem Śródziemnym, w tym na Sycylię, Kefalonię, Korfu, Santorini, Rodos czy do Heraklionu. Pierwsze połączenia mają zostać uruchomione 26 marca 2021 roku, a kolejne kierunki będą stopniowo dodawane do rozkładu przez całe lato.

Trasy Lumiwings, które będą realizowane z Polski:
  • Katowice – Forli – 2 razy w tygodniu, poniedziałek i piątek;
  • Katowice – Perugia – 2 razy w tygodniu, poniedziałek i piątek;
  • Łódź – Forli – 2 razy w tygodniu, wtorek i sobota.

– Cieszymy się z wprowadzenia nowych usług do Czech, Polski, Rumunii i Ukrainy. Lumiwings to młoda i dynamiczna linia lotnicza, a nasi klienci znajdą przyjazne i profesjonalne podejście, rezerwując za naszym pośrednictwem indywidualne lub grupowe loty Lumiwings – mówi Nissim Sagis, dyrektor handlowy TAL Aviation Group.

Greckie linie operują obecnie samolotem Boeing 737-300. Nie były znane na polskim rynku, ale wykonywały dotychczas połączenia czarterowe, a także w formule ACMI.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony