Partner serwisu

Nowe destynacje flydubai w Rosji oraz Iranie. Plus Tivat

Rafał Dybiński 05.05.2021

Nowe destynacje flydubai w Rosji oraz Iranie. Plus Tivat
Fot. flydubai
Linie lotnicze flydubai rozszerzą w maju i czerwcu swoje oferowanie w Rosji oraz Iranie. Tani przewoźnik z Bliskiego Wschodu doleci w ten sposób już do 80 destynacji na świecie, w tym do jedenastu w największym państwie globu.
Od 12 maja będzie można po raz pierwszy polecieć z Dubaju do portu lotniczego Żukowskij, położonego 35 km na południowy wschód od Moskwy. Usługa będzie dostępna raz w tygodniu.

Sześć dni wcześniej tanie linie lotnicze znad Zatoki Perskiej dotrą do Machaczkały. Rejsy do stolicy Dagestanu będą realizowane również raz w tygodniu. Dobę później z podobną częstotliwością uruchomione zostaną loty z Dubaju do Mineralnych Wód. Na 8 maja z kolei zaplanowano inauguracyjny rejs do Rostowa nad Donem.

Do destynacji flydubai dołączy od 15 maja także Ufa, a od 28 maja Nowosybirsk. Listę nowych kierunków zamknie od 2 czerwca Perm. Zarówno stolica Baszkirii, jak i największe miasto Syberii oraz ośrodek nad rzeką Kamą u stóp gór Ural, będą obsługiwane początkowo raz w tygodniu.

Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej oferują aktualnie także w tej samej częstotliwości rejsy z Dubaju do Kazania, Samary i Jekaterynburga. Pięć razy w tygodniu można natomiast przemieścić się do stołecznego portu Moskwa-Wnukowo.

Tani przewoźnik z Bliskiego Wschodu ujawnił również nowe destynacje w Iranie. Od 12 maja jego samoloty pojawią się w Bandar-e Abbas na południu kraju, a dobę później w Meszhed na północnym-wschodzie tego państwa. Linie lotnicze znad Zatoki Perskiej będą obsługiwać w ten sposób już pięć miast w Iranie. Wcześniej bowiem flydubai uruchomiły rejsy do Lar, Syrah i Teheranu. Od 25 czerwca w liście europejskich destynacji pojawi się jeszcze czarnogórski Tivat.

– Za nami już 11 lat od uruchomienia pierwszego lotu flydubai do Rosji. W tym okresie rozwinęliśmy sieć połączeń do kluczowych miast tego kraju i uczyniliśmy Dubaj bardziej dostępnym miejscem dla nowych klientów. Cieszymy się, że nasza działalność się rozwija i dzięki temu możemy wspierać jednocześnie handel oraz stymulować podróże między Rosją i Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi – podsumował Ghaith Al Ghaith, prezes flydubai.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony