Partner serwisu

Nowa trasa z Mazowsza nad Adriatyk! Ryanair poleci z Modlina do Zadaru

Rafał Dybiński 31.03.2021

Nowa trasa z Mazowsza nad Adriatyk! Ryanair poleci z Modlina do Zadaru
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią od lipca połączenie z portu Warszawa-Modlin do Zadaru – poinformowało lotnisko na Mazowszu w oficjalnych komunikatach na Facebooku i Twitterze.
Chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego będzie dostępne dla pasażerów wylatujących z Polski dwa razy w tygodniu. Rejsy z portu Warszawa-Modlin na południe Europy zaplanowano bowiem w każdy czwartek i niedzielę.

To już kolejna nowość w tegorocznym letnim rozkładzie taniego przewoźnika z lotniska na Mazowszu. Wcześniej zapowiedziano bowiem rejsy do ukraińskiego Charkowa, słowackich Koszyc, czeskiej Pragi oraz na greckie Rodos.

Ryanair zachęca podróżnych do zakupu biletów lotniczych poprzez dwukrotną możliwość bezpłatnej zmiany rezerwacji aż do 31 października. Ostatnio przewoźnik przedłużył nawet swoją ofertę – opcja zero złotych za zmianę w przypadku wszystkich rezerwacji, dotyczy lotów kupionych do 30 czerwca 2021 roku.

Od piątku 19 marca na lotnisku Warszawa-Modlin działa punkt testów diagnostycznych Centrum Medyczne Damiana w kierunku obecności wirusa COVID-19. Jeden z trzech portów lotniczych na Mazowszu wykonywać będzie dwa rodzaje testów: antygenowy oraz RT-PCR. Punkt wymazowy jest zlokalizowany na parkingu nr 1 przed terminalem lotniska i będzie działał siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony