Partner serwisu

Nowa trasa Wizz Air z Niemiec do Bośni i Hercegowiny

Rafał Dybiński 03.05.2022

Nowa trasa Wizz Air z Niemiec do Bośni i Hercegowiny
fot. Wizz Air
Linie lotnicze Wizz Air uruchomią w sezonie letnim nową trasę łączącą południowo-zachodnie Niemcy z Bośnią i Hercegowiną.
Tani przewoźnik z Europy Środkowo-Wschodniej poinformował o rejsach między Saarbruecken a Sarajewem. Połączenia będzie realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki i soboty, począwszy od 14 czerwca.

Odrzutowiec węgierskiego niskokosztowca odleci z Sarajewa o godz. 18:40. Lądowanie w Saarbruecken przewidziano na godz. 20:40. Podróż potrwa więc 120 minut.

Wylot z Niemiec zaplanowano na godz. 21:10. Przylot do Sarajewa przewidziano na godz. 23:10. Podróż w tym przypadku również potrwa dokładnie dwie godziny.

Wizz Air otworzył bazę w stolicy Bośni i Hercegowiny w maju ubiegłego roku. Wówczas zaoferowano podróżnym rejsy do szwajcarskiej Bazylei, belgijskiego Charleroi, niemieckiego Dortmundu, holenderskiego Eindhoven, szwedzkiego Goeteborga, duńskiej Kopenhagi, brytyjskiego portu Londyn-Luton, bawarskiego Memmingen oraz francuskiego portu Paryż-Beauvais.

Tanie linie lotnicze z Europy Środkowo-Wschodniej po raz pierwszy obsłużyły pasażerów w Bośni i Hercegowinie w maju 2013 roku. Wówczas uruchomiona została trasa z Tuzli do szwedzkiego Malmoe. W ciągu dziewięciu lat działalności w tym bałkańskim kraju z usług węgierskiego niskokosztowca skorzystało ponad trzy miliony pasażerów.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony