Partner serwisu

Nowa trasa Ryanaira z Poznania do Anglii. Rejsy dwa razy w tygodniu

Redakcja/inf. pras. 14.10.2021

Nowa trasa Ryanaira z Poznania do Anglii. Rejsy dwa razy w tygodniu
fot. Piotr Bożyk
Linie lotnicze Ryanair uruchomią w sezonie zimowym kolejną trasę z Polski do Wielkiej Brytanii. Niskokosztowiec z Irlandii połączy od 4 grudnia Poznań z angielskim portem Leeds/Bradford.
Nowa trasa taniego przewoźnika z Zielonej Wyspy będzie realizowana dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki oraz soboty. Ceny biletów rozpoczynają się od 89 złotych. Rezerwacje lotów w promocyjnych cenach można dokonać na oficjalnej stronie Ryanaira do soboty (16 października) do północy.

– Podróże lotnicze wracają do poziomu sprzed pandemii, a my rozwijamy siatkę połączeń. Ryanair odbierze tej zimy 55 nowych boeingów 737-8200 „Gamechanger”. Osiem samolotów trafi do floty Buzz w Polsce. Jesteśmy dumni z ogłoszenia kolejnej nowej trasy z Polski, tym razem z Poznania do lotniska Leeds/Bradford – podkreśliła Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

– Z okazji ogłoszenia nowej trasy, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z Polski do marca 2022 roku w cenie od 89 zł. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na naszej oficjalnej stronie do soboty 16 października do północy – przypomniała jeszcze Pawlonka. 

– Nowy kierunek Ryanaira do portu Leeds-Bradford to kolejne potwierdzenie, że ten przewoźnik konsekwentnie realizuje plan odbudowy ruchu lotniczego, a lotnisko w Poznaniu jest tego widocznym beneficjentem. Przed nami, jeszcze w sezonie zimowym 2021, uruchomienie przez Ryanaira zupełnie nowych połączeń do Brukseli, Ammanu, Helsinek i Manchesteru, wznowienie trasy do Cork, a teraz od 4 grudnia do lotniska Leeds/Bradford. Bardzo się cieszymy z takich wiadomości i polecamy loty z Ławicy – podsumował Błażej Patryn, rzecznik prasowy Portu Lotniczego Poznań-Ławica. 

Ryanair zaoferuje w sumie w najbliższym sezonie zimowym 25 połączeń ze stolicy Wielkopolski. Nigdy wcześniej tani przewoźnik z Irlandii nie realizował tylu tras z Poznania. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony