Partner serwisu

Nowe połączenie Ryanaira z Anglii do Szwecji

Rafał Dybiński 16.11.2021

Nowe połączenie Ryanaira z Anglii do Szwecji
fot. Piotr Bożyk
Linie Lotnicze Ryanair uruchomią od kwietnia 2022 roku rejsy z portu Londyn-Stansted do szwedzkiego Örebro - poinformował tani przewoźnik z Irlandii w oficjalnym komunikacie.
Nowe połączenie niskokosztowca z Zielonej Wyspy będzie realizowane dwa razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki oraz piątki.

- Angażujemy się w odbudowę europejskiego, w tym także szwedzkiego przemysłu lotniczego i turystycznego. Zwiększamy systematycznie naszą sieć tras i przewieziemy ponad 225 milionów pasażerów do 2026 roku - podkreślił Ray Kelliher, dyrektor ds. rozwoju tras w Ryanair, przypominając przy okazji o dostawach 55 boeingów 737-8200 "Gamechanger", które dołączą do floty taniego przewoźnika z Irlandii w najbliższych zimowych miesiącach.

– To fantastyczne, że ​​Ryanair zacznie latać do Londynu z Örebro. To idealne połączenie i zapewni nam dostęp do miasta, które jest ważne zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów – podsumował Mikael Smedberg, prezes lotniska Örebro.

Niedawno niskokosztowiec z Zielonej Wyspy wprowadził również do sprzedaży nową trasę z Poznania do Sztokholmu. Start połączeń zaplanowano od 29 marca 2022 roku. Rejsy będą realizowane z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo. Ryanair zaoferuje w sumie w najbliższym sezonie zimowym 25 połączeń ze stolicy Wielkopolski. Nigdy wcześniej tani przewoźnik z Irlandii nie realizował tylu tras z Poznania. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.  
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony