Partner serwisu

Nowa oferta MARR dla firm z sektora lotniczo-kosmicznego

Redakcja/inf. pras. 29.10.2020

Nowa oferta MARR dla firm z sektora lotniczo-kosmicznego
fot. MARR
Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego oferuje do 80 proc. dofinansowania kosztów szkoleń i doradztwa dla pracowników firm. Nowa oferta przeznaczona jest  dla przedsiębiorstw z sektora Przemysłu Lotniczo-Kosmicznego, obejmując transport lotniczy i kosmiczny, a także produkcję statków powietrznych, kosmicznych i podobnych maszyn. 
Możliwa refundacja kosztów do 80% na dofinansowania usług rozwojowych dotyczy szkoleń, doradztwa, mentoringu w dziedzinie zapobiegania negatywnym skutkom pandemii COVID 19. Projekt skierowany jest do właścicieli i pracowników mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw (ew. dużych z kodem PKD 30.3), których siedziba główna znajduje się na terenie Polski.

Rekrutacja do projektu trwa do 30 listopada lub do wyczerpania środków będących w dyspozycji MARR S.A. poprzez przesłanie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie PARP, zarejestrowanie się w Systemie (po otrzymaniu zaproszenia mailowego) oraz przesłanie formularza zgłoszeniowego przedsiębiorstwa wraz z załącznikami, a także weryfikację dokumentów i przesyłanie informacji zwrotnej przez operatora.

Wzory wszystkich niezbędnych dokumentów – regulamin, dokumenty rekrutacyjne, wzór umowy o udzielenie wsparcia, pozostają do dyspozycji pod dedykowanym adresem. Nabór trwa do 30 listopada 2020 roku lub do wyczerpania środków.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony