Partner serwisu

Norwegian uruchomi zimą siedem tras z Londynu. Wiosną loty trzy razy dziennie do Nowego Jorku

Rafał Dybiński 20.07.2020

Norwegian uruchomi zimą siedem tras z Londynu. Wiosną loty trzy razy dziennie do Nowego Jorku
Fot. Norwegian
Norwegian uruchomi 9 grudnia siedem nowych tras transatlantyckich z portu Londyn-Gatwick. Częstotliwość długodystansowych rejsów do Stanów Zjednoczonych będzie stopniowo się zwiększać.
Tani przewoźnik poleci pod koniec roku kolejno do Bostonu, Los Angeles, Miami, Nowego Jorku, Orlando, San Francisco oraz do Tampy na Florydzie. Stolica stanu Massachusetts zyska pięć tygodniowych połączeń z Londynem od 7 stycznia do 21 marca. Później loty na tym odcinku będą odbywały się codziennie. 

Główny ośrodek Kalifornii również wzbogaci się o pięć tygodniowych połączeń z Londynem od 11 stycznia do 14 lutego. Później liczba rejsów na tej trasie zwiększy się do dziewięciu w tygodniu. Podróżni z Miami od 12 stycznia do 22 lutego także będą mieć do dyspozycji pięć lotów w tygodniu do stolicy Wielkiej Brytanii. Później będą mogli przemieścić się do jednego z większych ośrodków Europy raz na dobę.

Norwegian od 9 stycznia do 27 marca będzie obsługiwać szesnaście w tygodniu rejsów do nowojorskiego portu JFK. Początek wiosny przyniesie zwiększenie tej usługi do trzech rejsów na dobę!

Orlando od 11 stycznia do 21 lutego zyska z kolei trzy razy w tygodniu połączenie z Londynem. Później liczba lotów na tym odcinku będzie podwojona i zwiększy się do sześciu w tygodniu. San Francisco od 19 stycznia do 23 lutego będzie obsługiwane rejsami z Londynu trzy razy w tygodniu. Później ich liczba zwiększy się do czterech. Tampa wreszcie od 11 stycznia do 27 marca zyska dwa loty w tygodniu do stolicy Wielkiej Brytanii. Na początku wiosny ich liczba zwiększy się do trzech w tygodniu.

Norwegian od lipca bieżącego roku oferuje już 758 lotów w tygodniu z Bergen, Oslo, Kopenhagi oraz Sztokholmu. Tani przewoźnik lata aktualnie także pięć razy w tygodniu z portu Londyn-Gatwick do stolicy Danii, a codziennie obsługuje rejsy do stolicy Norwegii.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony