Partner serwisu

Norwegian Air wznowią loty z Helsinek. Na początek pięć destynacji

Rafał Dybiński 15.06.2021

Norwegian Air wznowią loty z Helsinek. Na początek pięć destynacji
fot. Norwegian Air
Linie lotnicze Norwegian Air od 28 czerwca wznowią rejsy z Helsinek do pięciu europejskich destynacji – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Restrukturyzujący się nordycki niskokosztowiec połączy stolicę Finlandii z Alicante, Malagą, Oslo, Oulu i Sztokholmem. Zapowiada również uruchomienie kolejnych tras w regionie Skandynawii. Wszystko zależy od popytu, który powoli odradza się po łagodzeniu rządowych restrykcji na Starym Kontynencie.

– Cieszymy się, że możemy ponownie zaplanować loty z Finlandii. Nie możemy się doczekać powitania klientów z tego kraju na pokładach naszych samolotów – podkreślił Jacob Schram, prezes Norwegia Air.

– Dostrzegamy wzrost zainteresowania podróżnych kolejnymi połączeniami, więc stopniowo dodajemy następne kierunki. Oferujemy dobrą obsługę za rozsądną cenę i rejsy do popularnych miejsc w Europie – zapewnia Schram.

Wcześniej Geir Karlsen, dyrektor finansowy nordyckiego przewoźnika, zapowiedział na łamach serwisu E24, że do obsługi tras nie zostaną przywrócone boeingi 737 MAX. Uziemione na blisko dwa lata odrzutowce zastąpią we flocie niskokosztowca boeingi 737 Next Generation. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Przewoźnicy niskokosztowi
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony