Partner serwisu

Napoje, w tym alkohole, wracają na pokłady maszyn American Airlines

Rafał Dybiński 21.04.2021

Napoje, w tym alkohole, wracają na pokłady maszyn American Airlines
Fot. American Airlines
Linie lotnicze American Airlines przywrócą od 1 maja pełną ofertę napojów, w tym alkoholi, w kabinach premium – poinformowano w oficjalnym komunikacie największego przewoźnika powietrznego Stanów Zjednoczonych.
Od 1 czerwca rozpocznie się natomiast serwis napojów, w tym w puszkach, soków i wody, w głównej kabinie. Wyjątkiem będą rejsy krajowe krótsze niż cztery godziny, na dystansie nie przekraczającym 3540 km.

American Airlines współpracowały z określeniem strategii przywracania w ostrożny i przemyślany sposób większej liczby usług pokładowych z Association of Professional Flight Attendants (APFA) oraz medycznymi ekspertami z American’s Travel Health Advisory Panel.

– Dzięki naszej współpracy wspólnie ustaliliśmy, że nadszedł właściwy moment, aby przywrócić takie usługę. Możemy to zrobić, gwarantując klientom komfort i bezpieczeństwo. Współpracowaliśmy ściśle w tym procesie ze związkiem reprezentującym nasze stewardessy i medycznymi ekspertami. To był ostrożny i przemyślany proces – podkreślił Brady Byrnes, wiceprezes Flight Service.

Informacje zwrotne od stewardess, stewardów i klientów będą uważnie analizowanie, ponieważ coraz więcej usług gastronomicznych jest stopniowo wprowadzanych do oferty największego przewoźnika powietrznego Stanów Zjednoczonych. Podróżnych nadal będą jednak obowiązywać wytyczne dotyczące zakrywania twarzy podczas lotu. Maseczki muszą być noszone przez cały czas na lotnisku oraz na pokładzie samolotu. Będzie można je zdjąć tylko na krótko, gdy pasażer zamierza coś zjeść lub napić się.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo