Partner serwisu

Modlin: Ryanair poleci do Trapani od 2022

redakcja 26.11.2021

Modlin: Ryanair poleci do Trapani od 2022
fot. Piotr Bożyk
Ryanair ogłosił uruchomienie nowego kierunku z Lotniska Warszawa/Modlin. Od sezonu Lato 2022 startuje połączenie do Trapani na Sycylii, z częstotliwością 2 razy w tygodniu, w środy i niedziele.
– Sezon Lato 2022 na Lotnisku Warszawa/Modlin zapowiada się bardzo ciekawie. Z informacji uzyskanych od naszego głównego Przewoźnika wynika, że możemy spodziewać się ponownego zwiększenia liczby kierunków, w stosunku do tegorocznego lata. Potwierdzeniem tego jest uruchomienie kolejnego, nowego połączenia z naszego Lotniska, do Trapani. Premierowy rejs planowany jest już na 27 marca – mówi Tomasz Szymczak, p.o. Prezesa Zarządu Lotniska Warszawa-Modlin.

– Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Europie, stale zwiększa zaangażowanie w odbudowę europejskiego przemysłu lotniczego i turystycznego, planując do roku 2026 osiągnięcie 225 mln pasażerów rocznie. Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Lotniskiem Warszawa-Modlin i oferować warszawiakom połączenia do ich ulubionych wakacyjnych miejsc, włączając w to nowy kierunek do Trapani, startujący od sezonu Lato 2022 – powiedział Jason McGuinness, Dyrektor Handlowy Ryanair.

Lotnisko Warszawa-Modlin to port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Od uruchomienia pierwszych połączeń, skorzystało z niego blisko 20 milionów pasażerów.

Lotnisko jest też stałą bazą dla 7 samolotów Ryanair. Część „tradycyjnych” maszyn Boeing 737-800 w ostatnim czasie została zastąpiona przez 3 Boeingi 737-8200 „Gamechanger” (stary, dobry MAX, ale przewoźnik nie używa już tego określenia), w barwach Buzz.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony