Partner serwisu

Modlin: Ponad 307 tys. pasażerów w maju i pobity rekord z sierpnia 2019!

Redakcja/inf. pras. 13.06.2022

Modlin: Ponad 307 tys. pasażerów w maju i pobity rekord z sierpnia 2019!
fot. Modlin Airport
Port lotniczy Warszawa-Modlin obsłużył w maju bieżącego roku 307 tys. pasażerów – poinformował Związek Regionalnych Portów Lotniczych na Twitterze.
Mazowiecki port pobił w ten sposób rekord z sierpnia 2019 roku, kiedy to z podwarszawskiego lotniska skorzystało 303 tys. podróżnych.

Dla lepszego porównania przypomnijmy, że w kwietniu w Modlinie obsłużono niemal 268 tys. pasażerów i zrealizowano 1948 operacji lotniczych. Stanowiło to wówczas odpowiednio 97,1 proc. wolumenu podróżnych i 101,5 proc. operacji startów i lądowań, w stosunku do analogicznego okresu sprzed trzech lat. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.

Pod koniec minionego tygodnia informowaliśmy, że Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wyrok w sprawie wytoczonej przez PPL przeciwko MPL Modlin. O co próbował zabiegać PPL? O unieważnienie uchwał Zgromadzenia Wspólników z 12 stycznia, dotyczących wsparcia finansowego spółki. Zdaniem sądu działania PPL naruszają zasady współżycia społecznego, godzą w dobre obyczaje i naruszają zasadę lojalności wobec spółki i wspólników. Więcej o tym pisaliśmy z kolei w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony