Partner serwisu

Modlin: Inauguracja sezonu letniego 2019. Nowa trasa do Marsylii

Emilia Derewienko 17.04.2019

Modlin: Inauguracja sezonu letniego 2019. Nowa trasa do Marsylii
fot. Grzegorz Dąbrowski, Port Lotniczy Warszawa-Mo
Ryanair, dziś świętuje oficjalne rozpoczęcie lotów z Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin do Marsylii. W letnim rozkładzie lotów znajduje się 49 tras, obok wspomnianej Marsylii, do Burgas w Bułgarii, na greckie wyspy Kretę i Korfu, do Faro w Portugalii oraz do włoskich miast Pescary, Pizy i Rimini.
Pasażerowie z Mazowsza oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty aż do marca 2020 roku. Linia Ryanair wprowadza też do swojej oferty nowe loty łączone na 27 trasach przez Brukselę Charleroi, w tym również z lotniska Warszawa-Modlin.

Przez Brukselę-Charleroi będzie można teraz polecieć na Ibizę, Comiso oraz Gironę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z tranzytu wewnątrz lotniska bez konieczności opuszczania strefy zastrzeżonej, nadać bagaż do miejsca docelowego bez konieczności odbioru i ponownego nadania i otrzymać jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu łączonego.

– Cieszymy się z inauguracji lotów na trasie Warszawa-Modlin – Marsylia. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu i stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Warszawy-Modlin (łącznie 49 tras). Z okazji rozpoczęcia lotów na nowej trasie wprowadzamy do sprzedaży bilety na loty od maja do lipca już od 85 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są jedynie na www.ryanair.com do niedzieli (21 kwietnia) do północy. Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na ryanair.com już teraz – mówi Olga Pawlonka, dyrektor komunikacji Ryanaira w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

– Lotnisko Warszawa-Modlin obsługuje obecnie ponad 3 mln pasażerów rocznie. To port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Już dziś mają do dyspozycji wiele atrakcyjnych połączeń lotniczych, z których korzystają lecąc do pracy lub na wakacje. Wygodny i szybki dojazd, wysoka dostępność parkingów oraz możliwość skorzystania z dobrej bazy handlowo-gastronomicznej to mocne strony lotniska – mówi Leszek Chorzewski, p.o. prezesa zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony