Partner serwisu

Mikołaj na lotnisku w Rzeszowie i choinka na polskim niebie!

Rafał Dybiński 07.12.2020

Mikołaj na lotnisku w Rzeszowie i choinka na polskim niebie!
fot. PLL LOT/ Michał Bosek
Mikołaj wraz z reniferami wylądował w pierwszą niedzielę grudnia na lotnisku w Rzeszowie. Dostojny gość z Laponii życzył wszystkim pasażerom, załodze oraz współpracownikom Polskich Linii Lotniczych LOT spokojnych i radosnych świąt!
– Ho ho ho, wylądowałem! Podkarpacie to najpiękniejsza kraina ziemi – podkreślił Mikołaj na płycie lotniska nad Wisłokiem, którego powitały dwie przedstawicielki narodowego przewoźnika.

– Kochane dzieci za chwilę znów będę startował, aby zdążyć z prezentami, o które prosicie w listach – zaznaczył dostojny gość z północy Finlandii.

– Kochani, zbliżają się święta. To magiczne święta. Życzę Wam Wszystkim zdrowych i wesołych świąt! Ho ho ho! Do zobaczenia i pozdrawiam całe Podkarpacie – dodał odlatujący Mikołaj.

Niezwykły prezent najmłodszym sympatykom awiacji przygotowali również pracownicy LOT Polish Airlines Flight Academy, którym pomagali przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Samolotem Tecnam Aircraft P2008 JC (SP-LFB) nakreślono na niebie ślad świątecznej choinki, która swoimi rozmiarami pokrywała obszar od okolic Włoszczowej do samego Piotrkowa Trybunalskiego! Efekt był nadzwyczajny!

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony