Partner serwisu

Malediwy samolotami LOT-u w siatce połączeń Lotniska Chopina

Red. ed 19.02.2021

Malediwy samolotami LOT-u w siatce połączeń Lotniska Chopina
fot. Lotnisko Chopina
Kraj położony na 26 atolach na wodach Oceanu Indyjskiego. Piaszczyste plaże, rafy koralowe oraz ciepłe morze – Malediwy są już dostępne w siatce połączeń Lotniska Chopina. Pasażerowie polecą tam na pokładach Dreamlinerów Polskich Linii Lotniczych LOT.
Biuro podróży Itaka wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT umożliwiają swoim klientom bezpośrednie loty czarterowe z Lotniska Chopina w Warszawie na rajskie Malediwy. Obie firmy mają zamiar kontynuować długofalową współpracę, co wspólnie deklarują

– To kolejny, po Zanzibarze i Dominikanie, kierunek z bezpośrednim i komfortowym przelotem Dreamlinerem. Cieszymy się, że Polacy chcą podróżować, że wciąż pytają o nowe kierunki i wybierają Itakę, największego polskiego touroperatora na organizatora swoich egzotycznych podróży – komentuje Piotr Henicz, wiceprezes biura Itaka.

Jak zaznacza Piotr Rudzki, rzecznik Lotniska Chopina, nadchodzące wakacje, to jeden z najbardziej oczekiwanych sezonów w lotnictwie cywilnym. – Już teraz dostrzegamy wyraźną tendencję wzrostową w ruchu czarterowym. W styczniu z takiej oferty skorzystało o ponad 50 procent więcej osób niż w grudniu ubiegłego roku. To dobry prognostyk na nadchodzące miesiące – mówi.

Dla polskich turystów Malediwy są dostępne bez wiz. Wymagane są jednak testy na obecność COVID-19 (do 6 maja 2021 koszt testu RT-PCR jest w cenie wyjazdu). Przeloty bezpośrednie będą odbywały się raz w tygodniu. Organizowane są przez PLL LOT samolotem typu Boeing B787-9 Dreamliner, a lot trwa około 10 godzin.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotnisko Chopina
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony