Partner serwisu

Malaysia Airlines z ofertą dla zaszczepionych par w małżeństwach na odległość

Tomasz Śniedziewski 11.08.2021

Malaysia Airlines z ofertą dla zaszczepionych par w małżeństwach na odległość
Fot: Kentaro IEMOTO (Flickr/CC)
Linie lotnicze Malaysia Airlines przygotowały specyficzną ofertę połączeń krajowych skierowaną do zaszczepionych par w związku małżeńskim na odległość oraz dla zaszczepionych rodziców chcących spotkać się ze swoimi dziećmi. Do połowy sierpnia, zaszczepieni będą również wszyscy pracownicy przewoźnika – informuje The Edge Markets.
Bilety na połączenia krajowe w specjalnej, promocyjnej cenie rozpoczynającej się od 89 ringgitów, czyli około 82 złotych dostępne są do rezerwacji od 10 sierpnia do 30 września b.r. i obejmują okres podróży do 30 października 2021 r., informują linie lotnicze Malaysia Airlines.

Zapewnić łączność podczas pandemii

Oferta tanich krajowych ma odzwierciedlać najnowszą misję przewoźnika narodowego Malezji polegającą na zapewnieniu niezbędnej łączności w czasie pandemii koronawirusa.

– Jako linie lotnicze troszczące się o pasażerów, jesteśmy zaangażowani w zapewnienie bezpiecznych i wygodnych podróży dla naszych klientów poprzez zastosowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny. Wierzymy również, że kluczową sprawą jest to, aby operować loty obsługiwane przez w pełni zaszczepione załogi i pracowników pierwszego kontaktu, gdyż jest niezmiernie ważne by zaprosić pasażerów do latania z nami z ufnością – powiedział kpt. Izham Ismail, prezes Malaysia Airlines Bhd (MAB).

Wszyscy pracownicy zaszczepieni do połowy sierpnia

W tej chwili zaszczepionych jest już ponad 93 proc. pilotów oraz członków personelu pokładowego Malaysia Airlines, informuje przewoźnik. MAB przewiduje, że do połowy sierpnia zaszczepieni będą wszyscy pracownicy Malaysia Airlines, jak również innych spółek należących do Malaysia Aviation Group. Grupa dołączyła do programu szczepień skierowanego do przedsiębiorstw Industry Vaccination Centre (PPVIN), działającego od lipca 2021 r.

Akcja promocyjna wdrożona przez Malaysia Airlines jest odpowiedzią na decyzję Tan Sri Muhyiddin Yassina, premiera Malezji, który w niedzielę 8 sierpnia ogłosił, iż pary w związkach małżeńskich na odległość, które są w pełni zaszczepione, od 10 sierpnia będą mogły przekraczać granice administracyjne kraju w celu spotkań. Premier dodał też, że przywilej spotkań z rodziną został również zagwarantowany w pełni zaszczepionym rodzicom, którzy chcą spotkać swoje dzieci w wieku poniżej 18 lat.

10 sierpnia 2021 roku w Malezji było 1,2 mln potwierdzonych przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, 230 tys. trwających zachorowań oraz ponad 11,1 tys. ofiar śmiertelnych spowodowanych koronawirusem. Kraj znajduje się obecnie na trzecim miejscu w Azji Południowo-Wschodniej pod względem liczby przypadków koronawirusa, po Indonezji i Filipinach oraz na czwartym miejscu pod względem ofiar śmiertelnych.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
COVID. Epidemia koronawirusa z Wuhan a lotnictwo