Partner serwisu

Madera, Majorka i Fuerteventura w wakacyjnej ofercie z Rzeszowa

inf. pras 16.11.2021

Madera, Majorka i Fuerteventura w wakacyjnej ofercie z Rzeszowa
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Z Rzeszowa na przyszłoroczne wakacje z Itaką będzie można polecieć nie tylko do krajów, takich jak Turcja (Antalya), Bułgaria (Burgas), Grecja (Rodos) i Albania (Tirana), ale także do nowych, atrakcyjnych destynacji, jak Fuerteventura, Majorka i Madera.
– Nowa siatka połączeń oferowana z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka jest efektem wnikliwych badań i analiz, które przeprowadzamy wspólnie z siecią sprzedaży i Portem – powiedział Piotr Henicz, prezes Itaki.

– Cieszę się, że wspólnie z Itaką otwieramy nowy rozdział w historii wakacyjnych lotów czarterowych z Rzeszowa. Standardową ofertę obejmującą połączenia z Bułgarią, Turcją, Grecją, a ostatnio również Albanią, rozszerzamy o destynacje dotąd niedostępne bezpośrednio z Jasionki, a oczekiwane przez coraz większą liczbę pasażerów – podkreślił Adam Hamryszczak, prezes lotniska Rzeszów-Jasionka.

– Chcemy być lotniskiem pierwszego wyboru dla całej Polski południowo-wschodniej, dlatego nie tylko poszerzamy siatkę połączeń, ale także podnosimy standard obsługi klienta, szczególnie troszcząc się o rodziny z małymi dziećmi – dodał Hamryszczak.

– Gratuluję zarządowi portu lotniczego skutecznego budowania kolejnego filaru działalności spółki, jakim są loty czarterowe. Większy ruch pasażerski oznacza wyższe przychody oraz bardziej efektywne wykorzystanie przepustowości lotniska – stwierdził Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego.

– Jego lokalizacja na skrzyżowaniu autostrady A4 i drogi ekspresowej S-19 gwarantuje, że nowe kierunki przyciągną pasażerów nie tylko z Podkarpacia, ale także z Małopolski, Lubelszczyzny i Świętokrzyskiego. Ciesząc się z nowych możliwości podróżowania, nie możemy zapominać o wyzwaniach związanych z pandemią, dlatego zachęcam do jak najszerszego korzystania z programu szczepień – podsumował Ortyl.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony