Partner serwisu

Lumiwings dolecą z Łodzi do Palermo i dwóch innych włoskich miast

Redakcja/inf. pras. 21.06.2021

Lumiwings dolecą z Łodzi do Palermo i dwóch innych włoskich miast
fot. Lumiwings
Za dwa tygodnie na łódzkim lotnisku rozpoczną się loty do Włoch. Można będzie polecieć do Palermo i Trapani na Sycylii oraz do Forli koło Bolonii. Połączenia obsłużą linie lotnicze Lumiwings. 
Na włoskie kierunki łodzianie i mieszkańcy regionu czekali od dawna. To idealny kraj na wakacje zarówno na odpoczynek, jak i zwiedzanie. Już od 2 lipca można będzie zrealizować wielkie włoskie wakacje i polecieć do Palermo oraz Trapani na Sycylii, a także do Forlii koło Bolonii w regionie Emilia-Romania.

Pięć podwójnych biletów na Sycylię do wygrania w konkursie

– To duża przyjemność ogłosić nowe, kolejne połączenie do Włoch i kolejne na słoneczną włoską wyspę Sycylię. Ta wyspa ma bardzo wiele do zaoferowania, oprócz wspaniałych zabytków, oferuje piękne plaże i niezwykłą przyrodę. Można na niej spędzić wakacje życia. Bilety można kupić na stronie przewoźnika, ale można je też wygrać. Rusza konkurs na fanpage’u „Łódź”, w którym łodzianie powalczą o pięć podwójnych biletów na Sycylię. Zachęcam do obserwowania Facebooka miasta i wzięcia udziału w konkursie. Dziękuję pani prezes za pracę, aby siatka połączeń była coraz atrakcyjniejsza – powiedziała Joanna Skrzydlewska, wiceprezydent Łodzi.

– Już za dwa tygodnie zaczynamy loty do Włoch. Nowością jest kierunek Palermo, który właśnie ogłaszamy. Do Palermo można będzie polecieć w każdy piątek. Podróż będzie trwała ok. czterech godzin. Samolot będzie miał międzylądowanie w Forli. Tam wysiądą pasażerowie, którzy będą chcieli zwiedzać północno-środkowe Włochy. Turyści wybierający się na Sycylię polecą dalej i już wieczorem będą mogli zacząć wakacje w Palermo. To miasto atrakcyjne, ciekawe, autentyczne, miasto dla tych, którzy nie cierpią nudy. Łodzianom na pewno spodoba się tam wszechobecny street art, atrakcje historyczne, znakomita sycylijska kuchnia i piękne plaże zachodniej części wyspy. Korzystajcie państwo z naszej oferty – zachęca Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź.

Dzieci do 2 lat polecą za darmo

Loty do Włoch będą we wtorki i piątki. Bilety kosztują od 60 euro. W cenie biletu jest bagaż podręczny do 8 kg i rejestrowany nawet do 32 kg (w zależności od taryfy). Na pokładzie będą też serwowane przekąski oraz napoje. Dzieci do 2 lat będą mogły polecieć za darmo, a od 2 do 11 lat z 50 proc. zniżką. Bilety można też wygrać w konkursach organizowanych przez miasto Łódź i lotnisko.

Samoloty do Forli koło Bolonii będą latać we wtorki i piątki od 2 lipca. Wyloty z Łodzi zaplanowano we wtorki na godz. o 16:05, a w piątki na godz. 15:05. Samolot do Forli leci ok. dwóch godzin. We wtorki, po krótkim postoju w Forli, podczas którego wysiądą pasażerowie, którzy będą zwiedzać północne Włochy, samolot poleci dalej do Trapani na Sycylii. Powroty z Trapani zaplanowane są na piątki, dlatego będzie można sobie zorganizować wypad na Sycylię na 3 dni lub 10 dni. Natomiast w piątki samolot lecący z Łodzi po 40 minutach postoju w Forli, poleci bezpośrednio do Palermo. Wrócić z Palermo do Łodzi możemy we wtorki. Przy zaplanowaniu pobytu na 3 lub 10 dni, polecimy i wrócimy z Łodzi do Palermo.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony