Partner serwisu

Lufthansa uruchomi wiosną drugie połączenie do Albanii

Rafał Dybiński 21.02.2021

Lufthansa uruchomi wiosną drugie połączenie do Albanii
fot. Lufthansa
Niemiecka Lufthansa uruchomi na początku wiosny nowe połączenie z Bawarii do Albanii – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Rejsy z Monachium do Tirany zainaugurowane zostaną 30 marca. Częstotliwość lotów ustalono na dwa razy w tygodniu, a konkretnie we wtorki i piątki. Trasa będzie obsługiwana airbusem A320.

Rejs LH2740 odleci w każdy wtorek ze stolicy Bawarii o godz. 18:55 i wyląduje w stolicy Albanii o godz. 20:35. Natomiast w każdy piątek wystartuje o godz. 5:50 i wyląduje w Tiranie o godz. 7:30. Lot potrwa godzinę i 40 minut.

Rejs powrotny LH2741 odleci w każdy wtorek ze stolicy Albanii o godz. 21:25 i wyląduje w Monachium o godz. 23:15. Natomiast w każdy piątek wystartuje o godz. 8:20 i wyląduje w stolicy Bawarii o godz. 10:10. Lot w tym przypadku potrwa godzinę i 50 minut.

Lufthansa do Tirany lata również z Frankfurtu nad Menem. Połączenie z Hesji do stolicy Albanii realizowane jest codziennie. Rejsy na tym odcinku trwają dwie godziny.

Dwa razy na dobę do Tirany można się z kolei przemieścić z Wiednia. Połączenie w tym przypadku realizowane jest przez Austrian Airlines, czyli linie lotnicze z grupy Lufthansa. Rejsy w tym przypadku trwają odpowiednio 90 i 95 minut.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony