Partner serwisu

Lufthansa uruchomi pięć nowych tras z Monachium

Rafał Dybiński 05.08.2020

Lufthansa uruchomi pięć nowych tras z Monachium
fot. Piotr Bożyk
Pod koniec sezonu letniego Lufthansa uruchomi z Monachium rejsy do pięciu kolejnych europejskich destynacji – poinformowano w oficjalnym komunikacie.
Od 7 września narodowy przewoźnik Niemiec będzie latać do francuskiej Marsylii, szwedzkiego Goeteborga, ukraińskiego Kijowa i Sybina w Rumunii. Listę nowych kierunków uzupełni od 5 października austriacki Graz.

Lufthansa niedawno rozszerzyła europejską sieć połączeń, dodając grecką wyspę Rodos do swojego rozkładu lotów. Bezpośrednie rejsy do stolicy Bawarii zyskały również brytyjskie Birmingham, turecki Izmir, Tbilisi w Gruzji oraz Kluż-Napoka i Timisoara w Rumunii. Ponadto od 1 września podróżni z Monachium będą mogli przemieścić się na lotnisko w Luksemburgu.

Do końca października rozkład lotów Lufthansy z głównego portu stolicy Bawarii obejmie 86 destynacji w Niemczech i Europie oraz trzynaście rejsów międzykontynentalnych.

Lotnisko w Monachium obsługuje z każdym tygodniem coraz więcej nowych połączeń. Codziennie startuje i ląduje tam ponad 250 samolotów pasażerskich i towarowych, które wykonują rejsy do 120 miejsc docelowych. Port stolicy Bawarii codziennie ponad 10 tys. podróżnych, a ich liczba wciąż rośnie.

Tylko w lipcu Lufthansa, United Airlines, Emirates oraz Ethihad Airways wznowiły kilka dalekodystansowych tras z Monachium, które zostały zawieszone w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Air Canada ponownie uruchomiły rejsy do Toronto. Ponadto loty ze stolicy Bawarii rozpoczęły wakacyjne linie Condor i TUIfly.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony