Partner serwisu

Lufthansa oferuje sypialne rzędy siedzeń

Artur Bogdanowicz 27.05.2021

Lufthansa oferuje sypialne rzędy siedzeń
fot. Lufthansa
Niemiecka Lufthansa poinformowała właśnie o dwóch nowościach swojej oferty. Latem wprowadzona zostanie możliwość rezerwacji rzędu siedzeń (3–4 fotele, w zależności od konfiguracji samolotu) na rejsach interkontynentalnych w klasie ekonomicznej.
Dzięki temu podróż spędzić będzie można w pozycji leżącej, a przewoźnik zapewni dodatkowo znany z klasy biznes zestaw sypialny z poduszką, prześcieradłem i kołdrą. Oferta testowana była w ub. roku na rejsach boeingiem 747 z Frankfurtu do Sao Paolo, choć sprzedaż odbywała się jedynie na krótko przed rejsem w miarę dostępności miejsc za sztywną opłatą 220 euro/260 dolarów. W regularnej ofercie zapłacić trzeba będzie od 169 euro za przelot w jedną stronę, ale rezerwacji dokonać będzie można również w dowolnym momencie, choć liczba rzędów do spania zostanie ograniczona, powiedział dziennikowi BILD dyrektor sprzedaży LH Stefan Kreuzpaintner.

Podobny produkt ma w swojej ofercie również należący do sojuszu Star Alliance Air New Zealand, choć z uwagi na pandemię aktualnie trudno z niego skorzystać. W boeingach 777 i 787 wykupić tu można Economy Skycouch w trzech wariantach: one skycouch, one skycouch + additional seat oraz two skycouches. Także Air Astana czy China Airlines już od kilku lat proponują taką opcję na wybranych rejsach. W przypadku Air Astany pasażerowie otrzymują nawet dostęp do business lounge, priority service i dodatkowe mile w programie lojalnościowym.

Od 1 czerwca grupa Lufthansa oferować będzie na większości tras interkontynentalnych do Afryki, Azji (oprócz wybranych linii do Japonii, Chin, Singapuru, Malezji), na Bliski Wschód, do Ameryki Północnej, Centralnej i Południowej nowe taryfy w klasie ekonomicznej.

Ecolight: bezzwrotna, tylko bagaż podręczny
Ecosaver (NC): bezzwrotna
Ecobase (RC): zwrotna za opłatą
Ecoflex (FF): zwrotna bez potrąceń

Do końca lipca wszystkie taryfy przewoźnika obejmują dowolną liczbę bezpłatnych zmian rezerwacji (jedynie za ew. dopłatą różnicy ceny biletu).
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony