Partner serwisu

Lufthansa odebrała pierwszego airbusa A321neo z kabiną Airspace

Avgeek 04.09.2021

arrow
arrow
Lufthansa odebrała pierwszego airbusa A321neo z kabiną Airspace
fot. Lufthansa
Lufthansa odebrała pierwszego airbusa A321neo z kabiną Airspace
Lufthansa odebrała pierwszego airbusa A321neo z kabiną Airspace
Lufthansa odebrała pierwszego airbusa A321neo z kabiną Airspace
Pasażerowie Lufthansy mogą teraz cieszyć się nowym nowym doświadczeniem na pokładzie na krótkich i średnich trasach. Jak twierdzi niemiecka linia dzięki nowej innowacyjnej kabinie Airspace by Airbus zauważalna jest poprawa komfortu podróży. Pierwszy airbus A321neo z nowoczesną kabiną poleci dziś (4 września) z Frankfurtu na hiszpańską Fuerteventurę.
Niemiecki przewoźnik jest pierwszym w Europie, który skorzysta z najnowszego produktu pokładowego Airbusa. Oprócz Lufthansy, nowa kabina będzie również używana wkrótce przez linie Swiss, Brussels Airlines i Eurowings w nowo dostarczanych samolotach z rodziny A320neo. Nowa kabina ma wiele do zaoferowania, a Lufthansa podkreśla, że nowe, duże schowki na bagaże nad głową mają o 40 proc. większą pojemność i mogą pomieścić nawet o 60 proc. więcej walizek, ponieważ można je układać w pionie (na dłuższym boku).

Wystrój kabiny i wejście zostały gruntownie przeprojektowane i wydają się teraz jaśniejsze i bardziej przyjazne. System Human Centric Lighting, specjalnie zaprogramowany, elastyczny system oświetlenia, oświetla kabinę ciepłym czerwonym światłem, stopniowanymi odcieniami pośrednimi do zimniejszego niebieskiego światła. W zależności od pory dnia lub nocy, światło w kabinie samolotu jest w ten sposób dostosowane do biorytmów pasażerów. Komfort siedzenia został również poprawiony: boczne ściany kabiny Airspace zapewniają pasażerom więcej miejsca w obszarze ramion. Ponadto nowoczesne toalety są jeszcze bardziej przydatne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

- Niezależnie od kryzysu, nadal koncentrujemy się na ofercie premium dla naszych pasażerów. Dla nas, premium oznacza zapewnienie wysokiej jakości, zindywidualizowanej i odpowiedniej oferty dla wszystkich naszych pasażerów przez cały czas. Dzięki nowej kabinie Airspace znacząco poprawiamy doświadczenie podróży na trasach krótko i średniodystansowych - podkreśla Heike Birlenbach, szefowa Customer Experience w Lufthansa Group.

Nowy poziom komfortu czyli nowa Airspace dla rodziny A320

Airspace dla rodziny A320neo posiada sporo zmian i oferuje wysoki poziom komfortu pasażerom, zgodny z kabinami szerokokadłubowych airbusów A330neo i A350:

  • przeprojektowana strefa wejściowa z konfigurowalnym oświetleniem powitalnym;
  • nowe, wyjątkowo duże schowki na bagaż podręczny "XL" - największe w swojej klasie;
  • zmieniona stylistyka ramek okiennych, które wpuszczają więcej światła do kabiny;
  • zintegrowane rolety okienne i nowe ściany boczne zapewniają elegancki, indywidualny wygląd i jeszcze więcej miejsca na ramiona;
  • nowe toalety z powłokami antybakteryjnymi i funkcjami bezdotykowymi;
  • lampa sufitowa z różnymi konfiguracjami światła oraz pełnokolorowe oświetlenie LED w całej kabinie.
Więcej informacji na ten temat można znaleźć w naszym artykule "Airbus: Krok bliżej do zupełnie nowych wrażeń kabiny Airspace A320neo (Zdjęcia)". Warto także dodać, że pierwszy samolot z rodziny A320neo z nową kabiną Airspace został dostarczony w maju br. do linii JetBlue Airways.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony