Partner serwisu

Lufthansa doleci znów do Bydgoszczy. Codzienne rejsy do Frankfurtu

Rafał Dybiński 14.09.2021

Lufthansa doleci znów do Bydgoszczy. Codzienne rejsy do Frankfurtu
fot. Piotr Bożyk
Niemiecka Lufthansa wznowi od 1 listopada codzienne rejsy między Frankfurtem nad Menem i Bydgoszczą. Loty obsłuży Bombardier CRJ900.
Rejs LH1382 odleci z największego miasta Hesji o godz. 12:15. Lądowanie nad Brdą przewidziano na godz. 13:40. Lot w tym kierunku potrwa 85 minut.

Rejs powrotny LH1383 odleci z Bydgoszczy o godz. 14:30. Odrzutowiec niemieckiego przewoźnika doleci do Frankfurtu nad Menem o godz. 16:00. Lot w tym kierunku potrwa 90 minut.

Lufthansa zawiesiła całkowicie rejsy nad Brdę na początku pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Jeszcze w marcu ubiegłego roku największe linie lotnicze Europy zmniejszyły ich częstotliwość do czterech w tygodniu, ale niedługo później anulowały wszystkie loty do Bydgoszczy. Ten stan obowiązywał w poprzednim sezonie zimowym i latem bieżącego roku.

Narodowy przewoźnik Niemiec niedawno zmienił swojego głównego przedstawiciela na Polskę i Czechy. Po rezygnacji Franka Wagnera, który pełnił funkcję przez ostatnie sześć lat, następcą został René Koinzack. Pracując w Warszawie będzie odpowiedzialny za działania handlowe i sprzedażowe wszystkich przewoźników należących do grupy Lufthansa, czyli Austrian Airlines, Brussels Airlines, Eurowings, Lufthansy oraz SWISS. Poza tym jego obowiązki obejmą również działania sprzedażowe w sektorze B2B United Airlines i Air Canada, na obu wymienionych rynkach. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony