Partner serwisu

LOT znów poleci do Indii. Mumbaj i Delhi w letniej siatce

Redakcja/inf. pras. 24.03.2022

LOT znów poleci do Indii. Mumbaj i Delhi w letniej siatce
fot. Piotr Bożyk
Potwierdziły się nasze wcześniejsze doniesienia i Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły nowe połączenie dalekodystansowe. Od czwartku 24 marca można rezerwować bilety do Mumbaju (d. Bombaj), a już w najbliższy wtorek, po blisko dwuletniej przerwie, boeing 787 Dreamliner wystartuje w rejsie pasażerskim z Lotniska Chopina do stolicy Indii.
Po dwóch latach przerwy, spowodowanej sytuacją pandemiczną w Indiach, LOT wznowi rejsy do Delhi. Połączenie będzie obsługiwane Dreamlinerami w wersji 787-8 i 787-9 trzy razy w tygodniu, a już od maja – pięć razy w tygodniu.

Pierwszy szerokokadłubowiec wystartuje do stolicy Indii we wtorek 29 marca o godzinie 18:25. W osiem godzin samolot pokona ponad 7000 kilometrów. Dokładny rozkład w czasach lokalnych zamieszczamy poniżej:– Indie są jednym z najbardziej egzotycznych kierunków w naszej siatce połączeń. Cieszymy się, że po przerwie związanej z pandemią, nasze Dreamlinery mogą znów lądować na lotnisku w Delhi. Zapewnienie bezpośredniego połączenia jest bardzo ważnym elementem zacieśniania współpracy polsko-indyjskiej. To również świetna oferta dla Polaków, którzy wybiorą Indie na swój wakacyjny kierunek. Jestem przekonany, że Pasażerowie z Delhi i Mumbaju także docenią połączenie, które w komfortowy sposób umożliwi im dotarcie do wielu miast Europy, a także USA i Kanady – podkreślił Rafał Milczarski, prezes PLL LOT.

Indie są siódmą gospodarką świata i najważniejszym polskim partnerem gospodarczym w Azji Południowej. Możliwości współpracy możemy upatrywać w branżach, w których polskie firmy przodują. Są to m.in. zielone technologie, rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze czy sprzęt medyczny.

Delhi nie jest jedynym miastem w Indiach, do którego zabierzemy się na pokładach floty narodowego przewoźnika. W maju uruchomiona zostanie trasa Warszawa – Mumbaj. Do jednego z największych miast świata polecimy Dreamlinerem LOT-u już 31 maja o godzinie 15:40. Rejs potrwa ok 8 godzin, w czasie których samolot pokona ok. 6500 kilometrów. Boeingi 787 będą latać do Mumbaju we wtorki i soboty.Na trasach do Indii LOT przygotował dla pasażerów dedykowany produkt, zawierający elementy indyjskie – posiłki kuchni regionalnej, system rozrywki pokładowej dostępny w języku hindi, a także filmy z gatunku Bollywood. Bilety na nowe połączenie LOT-u są dostępne w sprzedaży we wszystkich kanałach, między innymi na stronie narodowego przewoźnika, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony