Partner serwisu

LOT: Zmiana procedury odprawy. Osobiście po odbiór kart pokładowych

Emilia Derewienko 11.03.2021

LOT: Zmiana procedury odprawy. Osobiście po odbiór kart pokładowych
fot. Lotnisko Chopina
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o zmienionej procedurze odprawy. Od czwartku 11 marca po odbiór kart pokładowych każdy pasażer będzie musiał pofatygować się sam.
„Od 11 marca wyłączamy możliwość samodzielnego wydrukowania kart pokładowych” – napisały Polskie Linie Lotnicze LOT w komunikacie. Dla większości pasażerów zmiana oznaczać będzie pojawienie się na lotnisku ze stosownym wyprzedzeniem. Celem wprowadzonych zmian jest dostosowanie ruchu pasażerskiego do dynamicznie zmieniających się obostrzeń epidemicznych oraz usprawnienie i ułatwienie procesu onboardingu dla pasażerów. Jak podaje przewoźnik, zmiany są zgodne ze „światowymi standardami”.

Jak poinformowały linie lotnicze, nadal można dokonać samodzielnej odprawy przez Internet na większość lotów międzynarodowych, ale po odbiór karty pokładowej każdy pasażer musi udać się do tradycyjnego stanowiska check-in na lotnisku.

LOT informuje, że dokumenty wymagane do podróży będą sprawdzane w punkcie check-in. Wydruk do odprawy będzie wydawany w punkcie check-in, nawet jeśli podróżujący nie ma bagażu do nadania i posiada elektronicznie wygenerowaną kartę pokładową.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony