Partner serwisu

LOT wraca do Francji i Hiszpanii. Loty tylko do Paryża i Madrytu

simetrArtur Bogdanowicz/ współpraca Simetra 29.09.2020

LOT wraca do Francji i Hiszpanii. Loty tylko do Paryża i Madrytu
fot. Lukasz Malinowski
PLL LOT wraca do obsługi tras pomiędzy Polską a Francją i Hiszpanią. Od października będziemy mogli już polecieć z Warszawy do stolic obydwu państw. Przywrócenie połączeń umożliwia najnowsze rozporządzenie o zakazie lotów z 28 września.
Rozporządzenie będzie obowiązywało w dniach od 30 września do 13 października. W nowym projekcie zostały po raz pierwszy zniesione wszystkie zakazy lotów w strefie. Oznacza to, że od 30 września wrócą połączenia do Hiszpanii, o które postulowała cała branża. Wcześniej zdjęty został zakaz lotów do Francji, po notyfikowaniu przez decydentów z Paryża obowiązkowych testów na obecność wirusa COVID-19.

LOT zdecydował się na przywrócenie połączeń pomiędzy Warszawą a Paryżem (CDG) od 6 października. Będzie to osiem lotów tygodniowo. Ze stolicy Polski o Madrytu (MAD) polecimy początkowo dwa razy w tygodniu, zaś od 25 października trzy razy w tygodniu.

Warto zwrócić uwagę, że do siatki nie wracają połączenia do Barcelony i Nicei. Przewoźnik uznał ja za sezonowe i nie zdecydował się na ich przywrócenie po zmianie przepisów.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony