Partner serwisu

LOT wprowadza bilety kuponowe

Łukasz Malinowski 20.10.2021

LOT wprowadza bilety kuponowe
fot. Piotr Bożyk
Bilety kuponowe to oferta skierowana do firm i osób często podróżujących po kraju. W jej ramach można pozyskać kupony na okaziciela, które później wymieniane są na bilety. Przewoźnik gwarantuje stałą cenę, darmowy wybór miejsca oraz bagaż rejestrowy do 23 kg.
Zasada działania oferty jest dość prosta. Firma lub osoba prywatna zamawia u przewoźnika paczkę od 20 do 200 kuponów na okaziciela, które można wykorzystać w ciągu roku od daty ich wystawienia. Gwarantuje to stałą cenę do 24 h przed odlotem. Pasażer dostaje możliwość nieodpłatnego wyboru dowolnego miejsca w samolocie, co standardowo kosztuje 50 zł. Na pokład można zabrać bagaż kabinowy do 8 kg oraz nadać bagaż rejestrowy do 23 kg.

W ramach oferty biletów kuponowych istnieje możliwość naliczania punktów premiowych w ramach programów lojalnościowych: LOT dla firm oraz Miles&More. Punkty te można następnie wykorzystać w ramach dowolnych połączeń PLL LOT. Liczba pozyskanych mil jest zależna od grupy cenowej. W przypadku tej najtańszej to 150 mil za przelot, w drugiej 250 mil, zaś w najdroższej 500 mil.

Przewoźnik podzielił obsługiwane obecnie trasy na trzy grupy cenowe. Pierwsza grupa to połączenia z Warszawy do Bydgoszczy, Zielonej Góry, Katowic i Lublina oraz trasy: , Kraków – Szymany, Lublin – Gdańsk, Rzeszów – Gdańsk, Szczecin – Rzeszów. W tym przypadku przy zakupie pakietu 20 biletów za jeden zapłacimy 260 zł, zaś przy 200 cena spadnie do 150 zł.

Druga grupa obejmuje połączenia ze stolicy do Krakowa, Poznania i Rzeszowa oraz Kraków – Gdańsk. Cena przy najmniejszym pakiecie to 380 zł, zaś przy największym 270 zł.

Trzecia grupa to trasy z Warszawy do Szczecina, Wrocławia i Gdańska. Tutaj ceny są najwyższe. W przypadku 20 biletów to 550 zł, zaś przy zakupie 200 cena spada do 430 zł. Warto zwrócić uwagę, że ostatnio samorządowcy z zachodniopomorskiego krytykowali wysokie ceny biletów lotniczych na trasie pomiędzy stolicą a Szczecinem. Ta oferta chyba ich nie zadowoli. Do podanych w tabeli cen należy doliczyć opłaty lotniskowe i podatki.Kupon można wymienić na bilet w jedną stronę. Jego posiadacz po wybraniu daty podróży musi wysłać maila do zespołu konsultantów, który wystawi odpowiedni bilet. Bilet ten nie podlega zwrotowi i nie można go przepisać na inną osobę. Zakup samego pakietu można zrealizować poprzez Contact Center.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony