Partner serwisu

LOT uruchomi w sierpniu trasę Wrocław – Budapeszt

Rafał Dybiński 31.07.2020

LOT uruchomi w sierpniu trasę Wrocław – Budapeszt
fot. LOT
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią od 24 sierpnia połączenie z Wrocławia do Budapesztu – poinformowano w oficjalnym komunikacie. Rejsy ze stolicy Dolnego Śląska do największego ośrodka Węgier będą realizowane raz w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki. 
Połączenie Wrocław – Budapeszt obsłużą Bombardiery Q400. Pasażerowie narodowego przewoźnika będą mogli w stolicy Węgier skorzystać z atrakcyjnej przesiadki i polecieć do Seulu. Niedawno bowiem PLL LOT wznowiły rejsy z Budapesztu do stolicy Korei Południowej. Wylot z Wrocławia ustalono na godzinę 13:30. Planowany przylot będzie o godzinie 14:45. Rejs powrotny wystartuje z Budapesztu o 15:35 i maszyna narodowego przewoźnika wyląduje w stolicy Dolnego Śląska o godzinie 16:50. 

- W obecnej sytuacji chcemy zapewnić Pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych. Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie - podkreślił Krzysztof Moczulski, z-ca dyrektora komunikacji korporacyjnej i rzecznik prasowy LOT-u. 


Port Lotniczy Wrocław oferuje aktualnie połączenia czarterowe do Warny i Burgas w Bułgarii, Izmiru w Turcji, Dubrownika w Chorwacji, Marsa Alam i Hurghady w Egipcie, Heraklionu w Grecji, Barcelony oraz na wyspy Rodos, Kos, Santorini, Zakintos, Korfu, Minorkę, Majorkę i Teneryfę. 

Tanie linie lotnicze latają ze stolicy Dolnego Śląska do Lwowa, Kijowa, Odessy, Zaporoża i Charkowa na Ukrainie, Larnaki na Cyprze, Aten i Chanii w Grecji, Podgoricy w Czarnogórze, Cagliari, Palermo, Bari, Rzym we Włoszech, Barcelony, Alicante, Madrytu i Malagi w Hiszpanii, Faro w Portugalii, Dortmundu w Niemczech, Eindhoven w Holandii, Sztokholmu w Szwecji, Rejkiawiku na Islandii, Londynu, Birmingham, Bristolu, Manchesteru, Newcastle, Glasgow, Edynburga i portu Doncaster-Sheffield w Wielkiej Brytanii, a także do Shannon, Cork i Dublina w Irlandii oraz na Maltę.

Port Lotniczy Wrocław oferuje również regularne połączenia KLM do Amsterdamu, a także Lufthansy do Frankfurtu i również PLL LOT do Warszawy.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony