Partner serwisu

LOT uruchamia wiosną nową trasę do Sarajewa. Rejsy pięć razy w tygodniu

Rafał Dybiński 16.03.2022

LOT uruchamia wiosną nową trasę do Sarajewa. Rejsy pięć razy w tygodniu
fot. Piotr Bożyk
Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią wiosną nową trasę do Bośni i Hercegowiny - dowiedział się Rynek Lotniczy. Narodowy przewoźnik znad Wisły poleci od 30 maja z Warszawy do Sarajewa.
Rejsy z Lotniska Chopina do stolicy bałkańskiego kraju zaplanowano w częstotliwości do pięciu razy w tygodniu, a konkretnie w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki oraz soboty. Lot potrwa niecałe dwie godziny. Połączenie pojawiło się w systemach rezerwacyjnych w środę 16 marca.

Embraer w malowaniu PLL LOT odleci z Warszawy o godz. 10:35 we wtorki, piątki oraz soboty, a także o godz. 14:40 w poniedziałki i czwartki. Przylot do Sarajewa przewidywany jest odpowiednio na godz. 12:25 we wtorki, piątki oraz soboty, a także o godz. 16:30 w poniedziałki i czwartki.

Rejsy powrotne wystartują ze stolicy Bośni i Hercegowiny o godz. 13:05 we wtorki, piątki oraz soboty, a także o godz. 17:10 w poniedziałki i czwartki. Lądowanie w stolicy Polski przewidywane jest z kolei na godz. 15:00 we wtorki, piatki oraz soboty, a także na godz. 19:05 w poniedziałki i czwartki.

Wcześniej informowaliśmy, że w nadchodzącym sezonie letnim Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą oferowanie na lotach krajowych do i z Warszawy, poprzez zwiększenie liczby rotacji. Częściej polecimy do wszystkich portów regionalnych, ale najwięcej nowych połączeń pojawi się na trasie do Krakowa. Więcej o tym pisaliśmy w TYM TEKŚCIE.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony