Partner serwisu

LOT poleci z Rzeszowa do Szczecina (Aktualizacja)

Emilia Derewienko 06.07.2020

LOT poleci z Rzeszowa do Szczecina (Aktualizacja)
fot. Krzysztof Moczulski
Polskie Linie Lotnicze LOT poinformowały o inauguracji kolejnego połączenia krajowego. Tym razem z Portu Lotniczego Rzeszów do lotniska w Szczecinie będzie można polecieć od 16 lipca dwa razy w tygodniu.
Samolot narodowego przewoźnika odleci ze Szczecina o godzinie 19:25, aby do stolicy Podkarpacia dotrzeć 20:55. O tej samej porze będą też realizowane rejsy z Rzeszowa do Szczecina. Rejsy będą realizowane w poniedziałek i czwartek i obsługiwane przez samolot Bombardier Q400 Dash.

– Pasażerowie mogą już kupować bilety na nowe połączenie LOT-u między Szczecinem a Rzeszowem. Na bieżąco dopasowujemy ofertę połączeń w taki sposób, aby odpowiadać na rosnący popyt na podróżowanie między nawet najbardziej odległymi punktami w kraju. Pokonanie trasy między Szczecinem a Rzeszowem zajmuje samochodem ok. 8 godzin – w zamian, dzięki nowemu połączeniu LOT-u pasażerowie spędzą w powietrzu zaledwie 1 godzinę i 30 minut. Dokładając koszty paliwa, będzie to nie tylko najszybszy, ale też najtańszy sposób transportu między województwem zachodniopomorskim a podkarpackim – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy Polskich Linii Lotniczych LOT.

Warto wspomnieć, że najszybsze połączenie kolejowe na tej trasie trwa... 10 godzin i 20 minut.

Z początkiem czerwca br. LOT powrócił do wykonywania regularnych połączeń lotniczych zawieszonych w wyniku globalnej pandemii. W pierwszym etapie przewoźnik uruchomił szeroką ofertę rejsów krajowych, zapewniając tym samym pasażerom bezpośredni transport z Warszawy do Krakowa, Gdańska, Zielonej Góry, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Rzeszowa, a także z Krakowa do Gdańska, z Rzeszowa do Gdańska i z Krakowa do Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury.

1 lipca linie wznowiły połączenia międzynarodowe. W lipcu przewoźnik ma zaoferować kilkadziesiąt nowych rejsów międzynarodowych z portów we Wrocławiu, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Nowe kierunki zyskają również podróżni wybierający się z Rzeszowa, Lublina, Szczecina, Bydgoszczy i Katowic.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony