Partner serwisu

LOT poleci do San Francisco od 2 czerwca 2021 roku, bilety już w sprzedaży!

Emilia Derewienko 10.11.2020

LOT poleci do San Francisco od 2 czerwca 2021 roku, bilety już w sprzedaży!
fot. Piotr Bożyk
W systemie sprzedażowym Polskich Linii Lotniczych LOT począwszy od czerwca 2021 roku, znalazły się bilety do San Francisco w Stanach Zjednoczonych. Przewoźnik trasę do Kalifornii miał zainaugurować w sierpniu tego roku, jednak z powodu pandemii koronawirusa musiał z tego zrezygnować.
Z systemu rezerwacyjnego narodowego przewoźnika wynika, że Polskie Linie Lotnicze LOT zainaugurują odłożony start bezpośrednich połączeń do San Francisco 2 czerwca 2021 roku. Bilety na bezpośredni rejs z Lotniska Chopina do Portu Lotniczego San Francisco (SFO) są już dostępne i rozpoczynają się od około 1700 zł w jedną stronę. Także od 2 czerwca można udać się w lot powrotny z San Francisco do Warszawy.

 

LOT będzie operował na trasie do San Francisco trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, środy i piątki. Połączenia z Warszawy (LO37) będą startować o 17:20, by w San Francisco wylądować o godzinie 20:15. Natomiast w rejs powrotny (LO38) samolot uda się o godzinie 22:10, by w Warszawie być o 18:45.

Rejs LOT-u do San Francisco miał zostać zainaugurowany 5 sierpnia 2020 roku. Jednak z powodu pandemii COVID-19 i zamknięcia granic przez Stany Zjednoczone, start trasy został anulowany do odwołania. Rejs, w trakcie którego Dreamlinery LOT-u pokonają ponad 10 tys. km potrwa nieco ponad 12 godzin.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony