Partner serwisu

LOT organizuje sześć rejsów czarterowych z Czarnogóry do Warszawy i Poznania

Rafał Dybiński 30.07.2020

LOT organizuje sześć rejsów czarterowych z Czarnogóry do Warszawy i Poznania
fot. LOT
Władze Rzeczypospolitej Polskiej wystosowały komunikat do wszystkich osób, których loty powrotne zostały odwołane w związku z zakazem lądowań w kraju samolotów rejsowych z Czarnogóry. Zaplanowano sześć rejsów czarterowych PLL LOT. Pięć z nich wyląduje w Warszawie, a jeden w Poznaniu.
"Uprzejmie informujemy, że w związku z decyzją o wstrzymaniu ruchu lotniczego pomiędzy Czarnogórą a Polską, wszystkie połączenia zaplanowane na tej trasie po 4 sierpnia bieżącego roku, zostają odwołane" – podkreślono na wstępie.

"Połączenia z Polski do Czarnogóry, oferowane do 4 sierpnia bieżącego roku, odbędą się bez zmian. Wybierając kierunek podróży prosimy jednak o uwzględnienie braku możliwości skorzystania z lotów powrotnych do Polski po 4 sierpnia" – zaznaczono w komunikacie.

Rejsy powrotne z Czarnogóry do Polski zaplanowane do 4 sierpnia bieżącego roku, zostają zrealizowane w ramach czarterowych rejsów specjalnych. Bilety na połączenia nie są już dostępne w sprzedaży przez systemy rezerwacyjne oraz stronę narodowego przewoźnika.

LOT zorganizuje w najbliższych tygodniach sześć rejsów czarterowych dla pasażerów planujących powrót do kraju z Czarnogóry. 30 lipca, 1 sierpnia, 3 sierpnia i 4 sierpnia samolot narodowego przewoźnika pokona trasę z Podgoricy do Warszawy. 2 sierpnia odbędzie się rejs z Tivat do Warszawy, natomiast 30 lipca zaplanowano lot na trasie Podgorica – Poznań.

Połączenia są dostępne bezpłatnie dla pasażerów PLL LOT, którzy posiadają już bilety na dowolne rejsy powrotne z Czarnogóry do Polski oraz odpłatnie dla osób, które chcą z nich skorzystać i spełniają warunki wjazdu na terytorium Polski z uwzględnieniem pierwszeństwa dla pasażerów powracających do kraju.

Pasażerowie posiadający bilety na rejsy PLL LOT zaplanowane po 4 sierpnia, które zostały odwołane z przyczyn administracyjnych, otrzymają propozycję bezpłatnej zmiany terminu lotu powrotnego na jeden z wymienionych wyżej rejsów specjalnych. Z każdym z pasażerów skontaktują się konsultanci Contact Center LOT, którzy przedstawią dostępne opcje oraz dokonają zmian w rezerwacji.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony