Partner serwisu

LOT. Można rezerwować loty z Warszawy do Kairu i Prisztiny

inf. pras. 11.04.2022

LOT. Można rezerwować loty z Warszawy do Kairu i Prisztiny
fot. Piotr Bożyk
Ostatniego dnia maja PLL LOT zainauguruje rejsy do Stolicy Egiptu, Kairu. Loty realizowane będą z Warszawy pięć razy w tygodniu. Można już także rezerwować loty do Prisztiny. 
Wyloty z Warszawy zaplanowano na poniedziałki, środy, czwartki, soboty i niedziele na godz. 15 (przylot na miejsce na godz. o godz. 19).

Połączenia z Kairu do Warszawy będą realizowane w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki i niedziele – wylot z Kairu o 11:00, przylot do Warszawy o 15:15.

Loty będą operowane przez samoloty embraer 190, które zabiorą ze sobą 106 pasażerów w dwóch klasach podróży: Biznes oraz Economy.

Od dziś w sprzedaży znalazły się także połączenia do Prisztiny, stolicy Kosowa. Pierwszy lot zaplanowano na 6 czerwca, a docelowo realizowane będą z Warszawy cztery razy w tygodniu według poniższego rozkładu: Warszawa – Prisztina: poniedziałek, środa, czwartek, sobota: 10:15-12:30, Prisztina – Warszawa: poniedziałek, środa, czwartek, sobota:  13:20-15:50. 

Loty będą operowane przez samoloty embraer 195, które zabiorą ze sobą do 118 pasażerów w dwóch klasach podróży: Biznes oraz Economy. Zachęcamy do skorzystania z szerokiej oferty usług dodatkowych, dzięki którym nawet krótka podróż może być jeszcze bardziej komfortowa.

Nowe połączenia do Kairu (CAI) i Prisztiny (PRN) są już dostępne w systemach rezerwacyjnych.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony