Partner serwisu

LOT Entertainment: Nowe rozwiązanie w rozrywce pokładowej

Redakcja 09.09.2021

LOT Entertainment: Nowe rozwiązanie w rozrywce pokładowej
fot. Piotr Bożyk
LOT, jako jedna z pierwszych linii lotniczych w Europie, oferuje swoim pasażerom wliczony w cenę biletu dostęp do szerokiej oferty filmów, seriali i przewodników turystycznych. Wystarczy zabrać w podróż swoje urządzenie mobilne – telefon, tablet czy laptop – i cieszyć się nową jakością rozrywki pokładowej na pokładach samolotów typu Boeing 737 narodowego przewoźnika oraz podczas wizyty w LOT Business Lounge Polonez na Lotnisku Chopina w Warszawie.
– Niedawno wprowadziliśmy bogatą ofertę e-prasy, ponad tysiąc cyfrowych tytułów. Teraz czas również na multimedia, które sprawią, że podróż LOT-em będzie jeszcze przyjemniejsza. LOT Entertainment, oferowany na pokładach wygodnych i nowoczesnych Boeingów 737, to szeroki wybór treści multimedialnych oraz możliwość korzystania z rozrywki dopasowanej do osobistych preferencji – mówi Michał Fijoł, członek zarządu ds. handlowych LOT-u.

System został zaprojektowany dla LOT-u przez wiodącego dostawcę multimedialnej rozrywki dla branży lotniczej – francuską firmę Moment. Już chwilę po starcie, po połączeniu sięz bezprzewodową siecią LOT Entertainment, pasażerowie mogą wybierać spośród szerokiej gamy filmów i seriali – wśród nich m.in. hollywoodzkie produkcje, programy podróżnicze i kultowe polskie kreskówki dla najmłodszych.

Podróżujący LOT Business Class i LOT Premium Economy otrzymają bezpłatny dostęp do całego repertuaru. Pasażerom LOT Economy Class proponujemy skorzystanie z podstawowej listy pozycji w cenie biletu lub wybór rozbudowanej oferty filmowych hitów i nowości za jedyne 9,99 zł.

System pozwala także śledzić trasę przelotu oraz aktualne położenie samolotu. Na tym nie koniec, bo na platformie udostępniono również elektroniczne wydanie cenionego przez pasażerów magazynu pokładowego Kaleidoscope. Cyfrowe wersje katalogów sprzedaży pokładowej – LOT SkyBar z ofertą przekąsek i napojów oraz SHOP&MORE pełny starannie wybranych pomysłów na prezent dla siebie lub najbliższych – pozwolą poznać i wybrać najatrakcyjniejsze promocje. Wśród materiałów znaleźć można także pełne inspiracji przewodniki turystyczne pozwalające odkrywać kierunki z siatki połączeń LOT-u.

– LOT Entertainment to kolejny projekt zrealizowany z myślą o komforcie naszych gości. Dzielimy się naszą pasją do latania, podsuwamy pomysły na nowe kierunki, oferujemy wygodną podróż na naszych gościnnych pokładach. Teraz rozszerzamy ofertę rozrywki do standardu znanego dotychczas pasażerom podróżującym na najdłuższych, międzykontynentalnych trasach naszymi flagowymi samolotami Boeing 787 Dreamliner – dodaje Michał Fijoł.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PLL LOT
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony