Partner serwisu

Łódź szuka dla lotniska doradcy prawno-branżowego. Ma pomóc znaleźć inwestora

Redakcja 21.10.2021

Łódź szuka dla lotniska doradcy prawno-branżowego. Ma pomóc znaleźć inwestora
fot. Port Lotniczy Łódź
Departament Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Łodzi ogłosił przetarg na wybór doradcy prawno-branżowego w procesie pozyskania inwestora dla Portu Lotniczego Łódź im. Władysława Reymonta. Termin składania zgłoszeń wyznaczono na 3 listopada.
Udział w konsultacjach mogą wziąć uczestnicy, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w opracowaniu oferty inwestycyjnej lub umowy inwestycyjnej dotyczącej zbycia/nabycia udziałów/akcji o wartości powyżej 100 mln złotych, a także posiadający wiedzę i doświadczenie w poszukiwaniu inwestora strategicznego w branży lotniczej lub posiadający wiedzę i doświadczenie w zawieraniu umów o zarzadzanie portem lotniczym oraz w opracowywaniu analiz biznesowych związanych z funkcjonowaniem portów lotniczych i wskazywaniem kierunku ich rozwoju.

Konsultacje zostaną wszczęte z dniem zamieszczenia Ogłoszenia w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej zamawiającego. Potencjalni uczestnicy winni złożyć zgłoszenie wraz z dokumentem poświadczającym należyte umocowanie do reprezentacji potencjalnego uczestnika z załącznikami dokumentującymi spełnienie warunków udziału.

Zamawiający zaprosi do udziału w konsultacjach zainteresowanych, którzy spełniają warunki i złożą wszystkie wymagane w zaproszeniu dokumenty. O zakwalifikowaniu się do udziału w konsultacjach zamawiający poinformuje potencjalnych uczestników poprzez wysłanie zaproszenia, wyznaczając miejsce, datę i godzinę przeprowadzenia konsultacji.

Konsultacje będą prowadzone w formie odrębnych spotkań w języku polskim z każdym uczestnikiem. Zamawiający w każdym czasie może zakończyć konsultacje bez podawania przyczyny. Wszelkie koszty udziału w Konsultacjach, w tym koszty przygotowania wniosku, uczestnicy ponoszą we własnym zakresie i na wyłączne własne ryzyko.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Lotniska regionalne
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony