Partner serwisu

Więcej rejsów flydubai do Rumunii. Nowa trasa do Kluż-Napoki

Rafał Dybiński 02.03.2021

Więcej rejsów flydubai do Rumunii. Nowa trasa do Kluż-Napoki
Fot. flydubai
Linie lotnicze flydubai uruchomią na początku wiosny nową trasę do Rumunii. Na 20 marca zaplanowano inauguracyjny rejs przewoźnika z Bliskiego Wschodu do Kluż-Napoki.
Największe miasto i historyczna stolica Siedmiogrodu będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Podróżni wylatujący z Dubaju będą mieć w ten sposób do dyspozycji już szesnaście w tygodniu rejsów do Rumunii. Przewoźnik z Zatoki Perskiej oferuje bowiem również rejsy do Bukaresztu. Do stolicy Rumunii można polecieć z Dubaju nawet dwa razy dziennie.

Rejs FZ 1219 odleci z największego miasta Zjednoczonych Emiratów Arabskich o godz. 10:15. Lądowanie w Kluż-Napoce zaplanowano o godz. 13:55. Rejs powrotny wyleci z historycznej stolicy Siedmiogrodu o godz. 14:45. Powrót do Dubaju zaplanowany jest na godz. 22:00 lokalnego czasu.

– Zaczęliśmy latać do Bukaresztu cztery razy w tygodniu w 2012 roku. Cieszymy się, że możemy zaoferować więcej opcji wygodnych bezpośrednich połączeń lotniczych na rynek w Rumunii wraz z rozpoczęciem naszych lotów do Klużu-Napoki. Nie możemy się doczekać dalszej stymulacji podróży i handlu w obu kierunkach – podkreślił Ghaith Al Ghaith, prezes flydubai.Kluż-Napoka jest drugim co do wielkości miastem w Rumunii oraz jedną z najbardziej dynamicznych krajowych gospodarek. To również największy ośrodek innowacji i możliwości biznesowych w Transylwanii, położony strategicznie na pograniczu z Węgrami, Mołdawią i Ukrainą. Tętniące życiem miasto uniwersyteckie oferuje w pobliskim regionie wiele atrakcji takich, jak zamki, fortece, cerkwie, muzea, parki czy ogrody botaniczne.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony