Partner serwisu

Linie Emirates od czerwca z lotami do Tel Awiwu

inf. pras 19.03.2022

Linie Emirates od czerwca z lotami do Tel Awiwu
fot. Emirates
Linie lotnicze Emirates wprowadzą codzienne połączenia do Tel Awiwu od 23 czerwca 2022 roku. Trasę będą obsługiwały trzyklasowe Boeingi 777-300ER, z ośmioma prywatnymi kabinami w pierwszej klasie, 42 miejscami z fotelami rozkładanymi do pozycji leżącej w klasie biznes i 304 przestronnymi siedzeniami w klasie ekonomicznej.
– Cieszymy się, że latem będziemy mogli wreszcie powitać klientów na pokładach naszych samolotów na trasie Dubaj - Tel Awiw. Jest to możliwe dzięki złagodzeniu ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych przez COVID oraz otwieraniu się granic. Oprócz odblokowania ogromnego, stłumionego popytu, debiut Emirates w Izraelu przyniesie podróżnym większą elastyczność podróżowania, a także więcej możliwości biznesowych. Będą oni mogli odwiedzić Dubaj i inne kierunki w naszej rozległej siatce połączeń, która obejmuje prawie 130 miejsc docelowych – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

- Linie Emirates przyczyniają się do tworzenia nowych możliwości dla biznesu i turystyki oraz wzmacniają relacje ZEA i Izraela. Jesteśmy przekonani, że uruchomienie tej trasy będzie miało wpływ na poprawę łączności Izraela z wieloma globalnymi miejscami docelowymi. Dziękujemy władzom ZEA i Izraela za ich nieustanne wsparcie w tej kwestii – dodał Kazim.

Pierwszy lot EK931 odbędzie się 23 czerwca o godz. 15:50 z lądowaniem na lotnisku Ben Gurion o godz. 18:00 czasu lokalnego. Samolot powrotny (EK932) wystartuje z Tel Awiwu o godz. 19:55 i przyleci do Dubaju o godz. 23:59 czasu lokalnego. Rozkład lotów został tak rozplanowany, aby zapewnić wygodną łączność z Dubajem i optymalne połączenia z popularnymi wakacyjnymi destynacjami takimi jak Tajlandia, Indie, Filipiny, Malediwy, Sri Lanka i Republika Południowej Afryki.

Wraz z lotami code-share obsługiwanymi przez flydubai, nowe połączenia Emirates będą również dogodną opcją podróży do Australii, Indii, Filipin, Tajlandii i RPA. Przed kontynuowaniem podróży do Tel Awiwu lecący ze Stanów Zjednoczonych i Brazylii mogą skorzystać z pakietu Dubai Stop Over, który obejmuje pobyt w najlepszych hotelach na świecie, zwiedzanie najnowszych atrakcji, jakie miasto ma do zaoferowania i wiele więcej.

W 2021 roku Departament Gospodarki i Turystyki w Dubaju sklasyfikował Izrael jako jeden z dwudziestu największych kluczowych rynków dla Dubaju.

Podróżujący liniami Emirates mogą cieszyć się wrażeniami z lotu dzięki możliwości personalizacji podróży i innowacjom. Klienci będą mogli korzystać z ice, systemu rozrywki pokładowej Emirates, z ponad 4500 kanałami, na których znajdą liczne filmy w języku hebrajskim, w tym Yoter Mema Shemagia Li, Happy Times, Isha Ovedet, Afryka, The Electrifiers i Asia.

Połączenie do Tel Awiwu to również możliwość przewiezienia 20 ton towarów podczas każdego lotu. To okazja dla izraelskich firm i start-upów do eksportu produktów takich jak farmaceutyki, towary zaawansowane technologicznie, owoce i warzywa oraz inne towary łatwo psujące się. Samoloty mają również przewozić do Izraela surowce i komponenty produkcyjne, półprzewodniki i paczki e-commerce.

Emirates Holidays, dział linii lotniczych obsługujący wycieczki, zorganizuje izraelskim podróżnym spersonalizowane wakacje do Dubaju oraz dalszych kierunków z siatki Emirates, z konsultantami, którzy starannie dobiorą ofertę hotelową i atrakcje, aby odpowiadały zróżnicowanym potrzebom izraelskich klientów. Pakiety obejmują również ubezpieczenia, wyżywienie, niskie depozyty, elastyczne zasady rezerwacji oraz całodobową pomoc techniczną i, co ważne, odpowiadają stosunkowi jakości do ceny w przypadku lotów łączonych i hoteli. Ponadto członkowie Emirates Skywards mogą korzystać z 20 proc. bonusowych mil Skywards przy następnej rezerwacji z Emirates Holidays.

Największe linie lotnicze znad Zatoki Perskiej posiadają rozbudowaną sieć połączeń na Bliskim Wschodzie i obecnie latają z Dubaju do dwunastu miast w całym regionie.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Nowe połączenia lotnicze
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony