Partner serwisu

Lider Ekstraklasy dłużej z przewoźnikiem do lotnisk w Berlinie i Goleniowie

Rafał Dybiński 07.03.2022

Lider Ekstraklasy dłużej z przewoźnikiem do lotnisk w Berlinie i Goleniowie
fot. pogonszczecin.pl
Pogoń Szczecin i przewoźnik Follow me! przedłużyli umowę o kolejnych pięć lat - poinformował aktualny lider Ekstraklasy na swojej oficjalnej stronie. Obie strony współpracują ze sobą już od 10 lat. 
Popularni "Portowcy" są w Polsce drużyną najczęściej korzystającą z transportu lotniczego. Podopieczni Kosty Runjaica przemieszczają się na swoje ligowe i pucharowe spotkania z portów w Goleniowie i Berlinie. 

– Dotychczasowe doświadczenie i ścisła współpraca z Pogonią, dały nam mocne atuty, aby stać się liderem w regionie, jeśli chodzi o przewozy autokarowe. Dołożymy wszelkich starań, aby jako oficjalny przewoźnik Pogoni Szczecin, zapewnić usługi transportowe na mistrzowskim poziomie – skomentował Tomasz Bloch, prezes Follow Me!

 – Choć od początku naszej współpracy jakość przewozów stała na wysokim poziomie, to z każdym sezonem stale się zwiększa. Rozwija się Follow me!, rozwija się Pogoń, więc to poniekąd oczywistość, że oba podmioty podjęły decyzję o kontynuacji współpracy. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku Pogoni komfort podróży jest niezwykle istotny. "Duma Pomorza" w trakcie sezonu pokonuje najdłuższe dystanse ze wszystkich klubów Ekstraklasy. Wynika to z położenia geograficznego Szczecina – przypomniał Jarosław Mroczek, prezes Pogoni.

Podopieczni Kosty Runjaica na dziesięć kolejek przed końcem sezonu są liderem tabeli PKO BP Ekstraklasy. "Portowcy" mają jednak tylko punkt przewagi nad Lechem Poznań i Rakowem Częstochowa. 
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Dojazdy do lotnisk
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony