Partner serwisu

Leonardo: Cztery śmigłowce AW169 trafią do Bestfly z Angoli

Rafał Dybiński 27.11.2021

Leonardo: Cztery śmigłowce AW169 trafią do Bestfly z Angoli
Fot. Leonardo
Lekki dwusilnikowy śmigłowiec AW169 koncernu Leonardo dodatkowo wzmacnia swoją obecność na rynku światowym i potwierdza sukces odniesiony w sektorze energetycznym poprzez sprzedaż czterech śmigłowców firmie Bestfly z Angoli. Umowa ta oznacza wejście AW169 na rynek afrykański wraz z pierwszym zakupem od głównego lokalnego operatora.
Wprowadzenie 4,6/4,8-tonowego śmigłowca AW169 stanowi znaczący impuls dla operacji lotniczych Bestfly w Angoli. Przewoźnik będzie realizował transport pasażerów i sprzętu w przemyśle energetycznym, wykorzystując najnowsze technologie i awionikę nawigacyjną/misyjną, najnowsze standardy certyfikacji i bezpieczeństwa, wyjątkową wydajność, największą kabinę w swojej kategorii oraz nowoczesne podejście do serwisowania.

– Ten kontrakt jest kamieniem milowym dla BestFly w jego strategii zrównoważonego wzrostu. Chcielibyśmy podziękować koncernowi Leonardo za jego ogromne wsparcie w realizacji tego kontraktu. Jesteśmy przekonani, że AW169 będzie świetnym uzupełnienie naszej floty, zwiększając możliwości naszych operacji morskich i lądowych. Chcielibyśmy również podziękować naszym klientom za ich ciągłe wsparcie i zaufanie, co pozwala nam na dalszy wzrost w przyszłości – ogłosiła firma Bestfly.

Zamówienia i opcje na prawie 290 śmigłowców AW169 zostały podpisane do tej pory przez ponad 90 klientów w ponad 30 krajach na całym świecie dla szerokiego zakresu zastosowań, w tym takich jak: pogotowie lotnicze, pilnowanie porządku publicznego, transport członków zarządu / korporacyjnego i transport morski, elektroniczne zbieranie informacji, szkolenia, misje wojskowe i użyteczności publicznej. W sektorze energetycznym, poprzez wspieranie firm wydobywających ropę naftową i gaz czy farm wiatrowych, AW169 już odniósł ogromne sukcesy w Europie i na Bliskim Wschodzie. Na całym świecie dostarczono ponad 130 maszyn, które mają na koncie ponad 90 000 godzin nalotu.

Bestfly jest firmą założoną w listopadzie 2009 roku. Zespół składa się z bardzo doświadczonych osób, wszyscy pracownicy operacyjni są należycie certyfikowani, co pozwala firmie stworzyć dynamiczną i proaktywną organizację. Celem jest przewidywanie wszelkich możliwych wyzwań i przeciwdziałanie ich rzeczywistemu wystąpieniu. W skład zespołu zarządzającego Bestfly wchodzi pilot linii lotniczych z ponad 9000 godzinami lotu dla największego operatora maszyn Business Jet na świecie - NETJETS, oraz były przedstawiciel klienta w NETJETS Europe, co pozwala firmie zrozumieć i zaspokoić potrzeby wysoce wymagającego rynku, jakim jest lotnictwo biznesowe. W ciągu zaledwie dwóch lat działalności, Bestfly stała się liderem na rynku i najbardziej rozpoznawalną marką w obsłudze lotnictwa biznesowego w Angoli, z udziałem w rynku blisko 80 proc. W ciągu dziesięciu lat Bestfly stała się największym operatorem w Angoli.
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Flota
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony